зелений стадіон 2012 Сб 19.05.2012 19:18
Results Стрийськийи парк created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









  Pl   Name                       YB   Club              ФСТ   Тренери   Stno    Time    Розряд Residence             















A  (25)                











 











3.5 km  0 m   20 C         











 

  1    Багрій Олег                     ДЮСШ №9(1)                                21:11    Ч20                         
  2    Чепіль Роман                    особисто          КМС                     21:27    Ч21                         
  3    Дудич Андрій                    ДЮСШ-6(1)         КМС                     22:41    Ч21                         
  4    Гощицький Володимир             ЛОЦКЕТУМ           І                      24:38    Ч16                         
  5    Шпік Володимир                  ДЮСШ-6(2)                                 24:57    Ч18                         
  6    Чаус Михайло М.                 Дозвілля           І                      26:07    Ч21                         
  7    Багрій Назар                    ДЮСШ №9(1)                                26:09    Ч16                         
  8    Фридрих Ярослав                 ДЮСШ №9(1)                                26:25    Ч21                         
  9    Ільків Володимир                особисто           І                      26:29    Ч21                         
  10   Денисевич Віталій               ДЮСШ №9(1)                                26:53    Ч18                         
  11   Гулядик Сергій                  особисто           І                      26:54    Ч21                         
  12   Зозуля Оксана                   Орієнт            КМС                     33:11    Ж21                         
  13   Давиденко Таня                  ДЮСШ-6(1)         КМС                     33:33    Ж21                         
  14   Шутяк Руслана                   Орієнт             І                      37:21    Ж21                         
  15   Стисло Ольга                    ДЮСШ №9(1)                                37:45    Ж20                         
  16   Літвінова Настя                 ЛОЦКЕТУМ           І                      38:35    Ж21                         
  17   Николаюк Володимир         85   Червоноград                               38:38    Ч21                         
  18   Штик Соломія                    ДЮСШ-6(1)          І                      39:42    Ж18                         
  19   Вороніна Настя                  Орієнт             ІІ                     44:29    Ж14                         

       Красавін Никита            86   Червоноград                                dns     Ч21                         
       Хопта Роман                     ЛОЦКЕТУМ          КМС                      dns     Ч21                         
       Хіменес Христина                ЛОЦКЕТУМ           І                       dns     Ж21                         
       Васько Павло                    Орієнт            КМС                      dns     Ч21                         
       Лятамбор Олександр              Орієнт            ІІІ                      dns     Ч16                         
       Валявка Володимир               Кардинал          КМС                      dns     Ч21                         















B  (24)                











 











2.6 km  0 m   15 C         











 

  1    Наугольник Ігор                 ЛОЦКЕТУМ           І                      17:47    Ч18                         
  2    Чаус Тарас                      Дозвілля           І                      19:50    Ч21                         
  3    Карабаник Юра                   ТКЦ Княжий         ІІ                     20:43    Ч21                         
  4    Коломієць Олександр        63   Новий Розділ      б/р                     26:06     ЧВ                         
  5    Бурда Юрій                 88   ДкГ                                       27:56    Ч21                         
  6    Хом’якова Марія                 ТКЦ Княжий        ІІІ                     28:37    Ж16                         
  7    Цигилик Юрій                    ТКЦ Княжий        ІІІ                     29:21    Ч16                         
  8    Бачинський Віктор          89   ДкГ                                       31:47    Ч21                         
  9    Турковська Оля             89   ДкГ                                       36:07    Ж21                         
  10   Клим Володимир             94   Новий Розділ      б/р                     39:58    Ч18                         
  11   Ключка Марія                    ТКЦ Княжий        ІІІ                     40:05    Ж18                         
  12   Лавна Надія                     ТКЦ Княжий       ІІ юн                    42:07    Ж16                         
  13   Березок Оксана                  ТКЦ Княжий       ІІ юн                    42:49    Ж18                         
  14   Рихтик Марта                    ДЮСШ №9(1)                                44:42    Ж14                         
  15   Кумар Роман                93   Червоноград                               48:40    Ч21                         

       Степований Микола          85   Червоноград                                mp      Ч21                         
       Матвійчук Володимир        86   Червоноград                                mp      Ч21                         
       Мамонов Олександр               ДЮСШ №9(1)                                 dns     Ч18                         
       Грудецький Євген                ДЮСШ-6(2)                                  dns     Ч16                         
       Пенчук Андрій                   ЛОЦКЕТУМ           І                       dns     Ч21                         
       Яцковец Іван                    ТКЦ Княжий         ІІ                      dns     Ч21                         
       Яцковец Павло                   ТКЦ Княжий         ІІ                      dns     Ч21                         
       Васюта Володимир                Васюта             І                       dns      ЧВ                         
       Денисенко Тамара                Кардинал          КМС                      dns     Ж21                         















C  (14)                











 











2.1 km  0 m   10 C         











 

  1    Жовнір Дмитро              98   Новий Розділ      б/р              12     18:25    Ч14                         
  2    Добжанський Володимир      93   ДкГ                                14     23:55    Ч21                         
  3    Глинський Петро                 ТКЦ Княжий        КМС               1     26:35     ЧВ                         
  4    Вергун Марія                    ДЮСШ №9(1)                          3     29:45    Ж16                         
  5    Печнчук Марія                   ЛОЦКЕТУМ           ІІ               5     30:17    Ж16                         
  6    Іванець Аня                     ДЮСШ №9(2)                          2     30:55    Ж16                         
  7    Кецтало Олександр               Новий Розділ                              32:09    Ч14                         
  8    Звольська Настя                 ЦТК Левандівка                      7     40:37    Ж16                         
  9    Швець Богдан                    ЦТК Левандівка                      4     43:40    Ч14                         
  10   Урсул Людмила                   Урсул                              13   52:19:00    ЖВ                         
  11   Урсул Марія                     Урсул                              11   62:01:00   Ж14                         

       Скоромнікова Божена             ДЮСШ №9(2)                          9      dns     Ж16                         
       Маковський Роман                ЦТК Левандівка                     10      dns     Ч16                         
       Урсул Зеновій                   Урсул                               8      dns      ЧВ                         















D  (23)                











 











1.4 km  0 m   6 C          











 

  1    Костюкевич Влад                 ДЮСШ №9(2)                         43     13:58    Ч12                         
  2    Юник Леся                       ДЮСШ №9(2)                         25     16:09    Ж14                         
  3    Яриш Андрій                     ДЮСШ №9(2)                         37     16:56    Ч14                         
  4    Марод Діана                99   ДкГ                                33     17:46    Ж14                         
  5    Войнович Денис                  ЦТК Левандівка                     40     18:16    Ч12                         
  6    Продан Остап                    ДЮСШ №9(2)                         39     19:22    Ч12                         
  7    Гром'як Ірина                   ДЮСШ №9(1)                         35     23:20    Ж14                         
  8    Скачков Нікіта             97   ДкГ                                45     27:32    Ч16                         
  9    Гладяк Христина            98   ДкГ                                26     28:02    Ж14                         
  10   Денисевич Денис                 ДЮСШ №9(1)                         44     29:05    Ч12                         
  11   Савка Назар                     ТКЦ Княжий        б/р              28     29:37    Ч12                         
  12   Багінська Вікторія         98   ДкГ                                24     30:03    Ж14                         
  13   Керницький Роман           98   ДкГ                                21     37:06    Ч14                         

       Миколюк Олександр               ДЮСШ №9(1)                         27      dns     Ч14                         
       Артимчук Аня                    ДЮСШ №9(2)                         30      dns     Ж12                         
       Вергун Андрій                   ДЮСШ №9(2)                         23      dns     Ч12                         
       Голик Таня                      ДЮСШ №9(2)                         41      dns     Ж12                         
       Бордун Роман                    Дозвілля          б/р              29      dns     Ч14                         
       Максимець Назар                 Дозвілля          б/р              31      dns     Ч12                         
       Токарева Настя                  ТКЦ Княжий        б/р              42      dns     Ж12                         
       Паламар Володимир               ТКЦ Княжий        б/р              32      dns     Ч12                         
       Дідич Дара                      Дідич                              38      dns     Ж12                         
       Дідич Орися                     Дідич                              34      dns     Ж12                         















Open  (7)              











 











0.9 km  0 m   4 C          











 

  1    Коломієць Олександр м.     97   Новий Розділ      б/р              103    22:40    Ч16                         
  2    Лемцьо Тетяна              99   Новий Розділ      б/р              108    35:10    Ж14                         
  3    Братина Юрій               88   Новий Розділ      б/р              105    38:15    Ч21                         
  4    Лемцьо Ростислав           02   Новий Розділ      б/р              101    54:49    Ч12                         

       Дідич Уляна                     Дідич                              102     dns      ЧВ                         
       Дідич Богдан                    Дідич                              106     dns      ЧВ                         
       Клим Анастасія             97   Новий Розділ      б/р              107     dns     Ж16