xmlns:x="urn:schemas-microsoft-com:office:excel" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">



Кубок Львівської області
зі спортивного орієнтування
16 вересня 2012 р.
Дистанція по вибору
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ
Місце проведення: Погулянка
Начальник дистанції: Грицай Н.
  Вікова група Ж12                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Овсінська Оксана 1 ДЮСШ-6(1) 6 0:26:40 6 І ІІІ юн ІІІ юн
2 Хомин Ольга ДЮСШ-6(1) 6 0:26:41 6 ІІ ІІІ юн
3 Токарєва Настя 1 ТКЦ Княжий 5 0:25:22 5 ІІІ б/р ІІІ юн
4 Щадило Тетяна 1 ДЮСШ-6(1) 5 0:26:26 5 4
5 Хомин Оксана ДЮСШ-6(1) 5 0:26:56 5 5
6 Зінкевич Оксана ДЮСШ-6(1) 3 0:24:53 3 6
7 Кут Марія ДЮСШ-6(1) 3 0:24:55 3 7
8 Кречківська Софія 5 Юність 3 0:25:00 3 8 ІІІ юн
9 Маланчук Надія ДЮСШ-6(1) 3 0:29:23 3 9
10 Труш Настя   ДЮСШ-6(1) 3 0:31:16 1 10
11 Ревко Віка   ДЮСШ-6(1) 3 0:31:21 1 11
  Вікова група Ж14                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Коваль Марта 98 Юність 5 0:25:02 5 І ІІ юн І юн
2 Рихтик Марта 98 ДЮСШ №9(1) 6 0:30:40 5 ІІ ІІ юн ІІ юн
3 Гром'як Ірина 99 ДЮСШ №9(1) 6 0:31:18 4 ІІІ ІІ юн ІІ юн
4 Лемцьо Тетяна 99 Новий Розділ 3 0:29:28 3 4 б/р ІІІ юн
5 Юник Леся 98 ДЮСШ №9(1) 5 0:31:26 3 5 ІІ юн
6 Вороніна Настя 99 ДЮСШ Надія 9 0:37:32 1 6 ІІ
7 Максимишин Марта 98 ДЮСШ-6(1) 5 0:34:34 0 ІІ юн
8 Сипко Ярина 0 ДЮСШ-6(1) 5 0:38:10 0 ІІІ юн
9 Івасечко Настя   ДЮСШ-6(1) 5 0:38:55 0
  Вікова група Ж16                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Пенчук Марія   ЛОЦКЕТУМ 8 0:32:09 5 І ІІ І юн
2 Кузяк Діана 97 ДЮСШ Надія 10 0:34:23 5 ІІ ІІІ І юн
3 Хом’якова Марія 96 ТКЦ Княжий 10 0:34:40 5 ІІІ ІІІ ІІ юн
4 Лавна Надія 97 ТКЦ Княжий 10 0:37:36 2 4 ІІ юн ІІ юн
5 Статій Анна   ДЮСШ-6(1) 4 0:34:23 0 ІІ юн
6 Блак Галина 97 ДЮСШ-6(1) 5 0:34:27 0 ІІІ юн
  Вікова група Ж18                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Березюк Оксана 95 ТКЦ Княжий 13 0:34:43 13 І ІІ юн
2 Продан Христина 94 ДЮСШ №9(1) 4 0:32:14 4 ІІ ІІ
3 Дідик Марта 95 ДЮСШ №9(1) 4 0:32:17 4 ІІІ І
  Вікова група Ж21                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Зозуля Оксана 93 ДЮСШ Надія 12 0:30:43 12 І кмс
2 Шутяк Руслана 92 ДЮСШ Надія 11 0:30:02 11 ІІ І
3 Котило Маріанна 91 ДЮСШ Надія 8 0:33:51 8 ІІІ І
4 Кушик Вікторія 85 Юність 12 0:38:50 8 4 кмс
  Вікова група Ч12                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Денисевич Денис 1 ДЮСШ №9(1) 5 0:27:39 5 І ІІІ юн ІІІ юн
2 Продан Остап 1 ДЮСШ №9(1) 5 0:27:43 5 ІІ ІІІ юн ІІІ юн
3 Райхель Тарас 1 ДЮСШ-6(1) 7 0:31:34 5 ІІІ ІІІ юн ІІІ юн
4 Нагребний Роман ДЮСШ-6(1) 4 0:27:56 4 4
5 Лемцьо Ростислав 1 Новий Розділ 8 0:33:09 4 5 б/р
6 Ферко Назар 0 Юність 3 0:14:25 3 6 ІІІ юн
7 Осух Тарас 3 Юність 3 0:14:28 3 7 ІІІ юн
8 Сліпчишин Віталій 0 ДЮСШ-6(1) 3 0:30:00 3 8 б/р
9 Савка Дмитро   ДЮСШ-6(1) 5 0:31:14 3 9
10 Швайка Павло   ДЮСШ-6(1) 5 0:31:23 3 10
11 Кушта Роман   ДЮСШ-6(1) 5 0:31:26 3 11
  Вікова група Ч14                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Миколюк Олександр 98 ДЮСШ №9(1) 11 0:29:25 11 І ІІ юн І юн
2 Яриш Андрій 98 ДЮСШ №9(1) 11 0:29:29 11 ІІ ІІІ юн ІІ юн
3 Мацьків Олег 98 ДЮСШ-6(1) 9 0:28:28 9 ІІІ І юн ІІ юн
4 Ройко Петро ДЮСШ-6(1) 9 0:28:37 9 4 ІІІ юн
5 Мархвінський Іван 99 Юність 11 0:31:32 9 5 І юн
6 Жовнір Дмитро 98 Новий Розділ 10 0:32:22 7 6 б/р
7 Кецкало Олександр 99 Новий Розділ 10 0:32:28 7 7 б/р
8 Шафір Олександр ДЮСШ-6(1) 6 0:24:31 6 8
9 Кобинецький Воллодимир ДЮСШ-6(1) 6 0:24:36 6 9
10 Тюмєнєв Олександр 98 ДЮСШ-6(1) 5 0:25:07 5 10 б/р
11 Зінкевич Олег 98 ДЮСШ-6(1) 5 0:25:17 5 11 б/р
12 Євсєєв Володимир 99 ДЮСШ-6(1) 7 0:31:38 5 12 ІІІ юн
13 Маліновський Руслан 98 ДЮСШ-6(1) 7 0:32:39 4 ІІ юн
  Вікова група Ч16                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Михалюк Богдан 97 ДЮСШ-6(1) 18 0:39:10 13 І І юн ІІ
2 Лятамбор Олександр 96 ДЮСШ Надія 11 0:26:40 11 ІІ ІІІ ІІ
3 Коломієць Олександр м. 97 Новий Розділ 12 0:36:57 10 ІІІ б/р ІІІ
4 Гощицький Володимир ЛОЦКЕТУМ 14 0:38:55 10 4 І ІІІ
5 Вишневський Ігор ДЮСШ-6(1) 9 0:27:28 9 5 кмс ІІІ юн
6 Тарасюк Іван 97 ДЮСШ-6(1) 9 0:32:47 9 6 ІІ юн ІІІ юн
7 Салун Максим 97 Новий Розділ 12 0:37:36 9 7 б/р
8 Гудак Віталій 97 Юність 5 0:22:13 5 ІІІ
  Вікова група Ч18                
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Мамонов Олександр 95 ДЮСШ №9(1) 20 0:37:02 20 І ІІ ІІ
2 Денисевич Віталій 95 ДЮСШ №9(1) 20 0:37:04 20 ІІ ІІ ІІ
3 Клим Володимир 94 Новий Розділ 14 0:41:13 12 ІІІ б/р ІІІ
4 Михалюк Олег 95 ДЮСШ-6(1) 17 0:44:34 12 4 ІІ
5 Наугольник Ігор   ЛОЦКЕТУМ 16 0:44:55 11 5 І
  Вікова група Ч21       3,6 км - 14 кп      
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Фридрих Ярослав 74 ДЮСШ №9(1) 20 0:37:19 20 І кмс
2 Багрій Олег 93 ДЮСШ №9(1) 20 0:37:31 20 ІІ кмс
3 Бевзюк Олександр Особисто 17 0:38:00 17 ІІІ кмс
4 Карабаник Юрій 90 ТКЦ Княжий 16 0:39:01 16 4 ІІ
5 Якимечко Микола   Калуш 17 0:40:53 16 5 кмс
6 Валявка Володимир   Кардинал 18 0:41:20 16 6 КМС
7 Бабич Сергій   Особисто 19 0:43:19 15 7 кмс
8 Чаус Михайло 92 ЦТК Левандівка 17 0:42:26 14 8 І
9 Пенчук Андрій   ЛОЦКЕТУМ 15 0:45:15 9 9 І
10 Кушка Роман   Кардинал 10 0:46:52 3 10
11 Волков Олег   Кардинал 10 0:46:59 3 11 кмс
  Вікова група ЧВ       3,1 км - 12 кп      
Прізвище, ім'я Рік Команда К-ть КП Час. Залікові   Місце Розряд Викон.
п/п   нар.       КП     розряд
1 Глинський Петро 46 ТКЦ Княжий 13 0:34:25 13 І кмс
2 Коломієць Олександр 63 Новий Розділ 10 0:38:42 6 ІІ б/р
Головий судя: Чепіль Р.
Головний секретар: Маясов Л.