Кубок Львівської області Чт 13.09.2012 22:12
Start list Дистанція по вибору created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









    Stno     Chip     Name                    Course Club                Start 














 Ж12  (13) 











 

















0.0 km   11 C    

















                Start: 0:00 

                      Щадило Тетяна           C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Овсінська Оксана        C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Кречківська Софія       C      Юність               0:00 
                      Токарєва Настя          C      ТКЦ Княжий           0:00 
                      Урсул Марія             C      Урсул                0:00 
           1301897    Маланчук Надія          C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Кута Марія              C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Зінкевич Оксана         C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Труш Настя              C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Ревко Віка              C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Хомин Ольга             C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Хомин Оксана            C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Фесун Софія             C      ДЮСШ-6(1)            0:00 















 Ж14  (10) 











 

















0.0 km   11 C    

















                Start: 0:00 

                      Сипко Ярина             C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
           1006048    Максимишин Марта        C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Гром'як Ірина           C      ДЮСШ №9(1)           0:00 
                      Юник Леся               C      ДЮСШ №9(1)           0:00 
                      Рихтик Марта            C      ДЮСШ №9(1)           0:00 
                      Коваль Марта            C      Юність               0:00 
           1300893    Вороніна Настя          C      ДЮСШ Надія           0:00 
                      Лемцьо Тетяна           C      Новий Розділ         0:00 
                      Івасечко Настя          C      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Фесун Тетяна            C      ДЮСШ-6(1)            0:00 















 Ж16  (7)  











 

















0.0 km   13 C    

















                Start: 0:00 

                      Блак Галина             B      ДЮСШ-6(1)            0:00 
                      Лавна Надія             B      ТКЦ Княжий           0:00 
                      Хом’якова Марія         B      ТКЦ Княжий           0:00 
                      Кузяк Діана             B      ДЮСШ Надія           0:00 
                      Пенчук Марія            B      ЛОЦКЕТУМ             0:00 
                      Павловська Вікторія     B      ДЮСШ Надія           0:00 
           1006045    Статій Анна             B      ДЮСШ-6(1)            0:00 















 Ж18  (3)  











 

















0.0 km   13 C    

















                Start: 5:00 

                      Березюк Оксана          B      ТКЦ Княжий           5:00 
                      Ключка Марія            B      ТКЦ Княжий           5:00 
                      Дідик Марта             B      ДЮСШ №9(1)           5:00 















 Ж21  (6)  











 

















0.0 km   13 C    

















                Start: 5:00 

                      Кушик Вікторія          B      Юність               5:00 
           2111036    Клочан Світлана         B      ДЮСШ Надія           5:00 
            515303    Котило Маріанна         B      ДЮСШ Надія           5:00 
           1300891    Зозуля                  B      ДЮСШ Надія           5:00 
                      Шутяк Руслана           B      ДЮСШ Надія           5:00 
            502258    Літвінова Настя         B      ЛОЦКЕТУМ             5:00 















  ЖВ  (2)  











 

















0.0 km   13 C    

















                Start: 0:00 

            502260    Денисенко Тамара        B      Кардинал             0:00 
                      Урсул Людмила           B      Урсул                0:00 















 Ч12  (12) 











 

















0.0 km   11 C    

















                Start: 5:00 

                      Сліпчишин Віталій       C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Райхель Тарас           C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Денисевич Денис         C      ДЮСШ №9(1)           5:00 
                      Продан Остап            C      ДЮСШ №9(1)           5:00 
                      Савка Назар             C      ТКЦ Княжий           5:00 
                      Осух Тарас              C      Юність               5:00 
                      Ферко Назар             C      Юність               5:00 
                      Лемцьо Ростислав        C      Новий Розділ         5:00 
                      Савка Дмитро            C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Нагребний Роман         C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Кушта Роман             C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Швайка Павло            C      ДЮСШ-6(1)            5:00 















 Ч14  (16) 











 

















0.0 km   11 C    

















                Start: 5:00 

                      Мацьків Олег            C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Зінкевич Олег           C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Тюмєнєв Олександр       C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Євсєєв Володимир        C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
           1301864    Маліновський Руслан     C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Яриш Андрій             C      ДЮСШ №9(1)           5:00 
                      Костюкевич Влад         C      ДЮСШ №9(1)           5:00 
                      Миколюк Олександр       C      ДЮСШ №9(1)           5:00 
                      Мархвінський Іван       C      Юність               5:00 
                      Прочко Олег             C      Юність               5:00 
                      Кецкало Олександр       C      Новий Розділ         5:00 
                      Жовнір Дмитро           C      Новий Розділ         5:00 
           1006038    Ройко Петро             C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Войтович Костя          C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Кобинецький Воллодимир  C      ДЮСШ-6(1)            5:00 
                      Шафір Олександр         C      ДЮСШ-6(1)            5:00 















 Ч16  (13) 











 

















0.0 km   13 C    

















                Start: 10:0 

                      Михалюк Богдан          B      ДЮСШ-6(1)           10:00 
           1006058    Тарасюк Іван            B      ДЮСШ-6(1)           10:00 
            224952    Багрій Назар            B      ДЮСШ №9(1)          10:00 
                      Цигилик Юрій            B      ТКЦ Княжий          10:00 
                      Кречківський Михайло    B      Юність              10:00 
                      Лятамбор Олександр      B      ДЮСШ Надія          10:00 
                      Гощицький Володимир     B      ЛОЦКЕТУМ            10:00 
                      Салун Максим            B      Новий Розділ        10:00 
                      Коломієць Олександр м.  B      Новий Розділ        10:00 
                      Кіцинюк Руслан          B      Новий Розділ        10:00 
                      Луцик Олег              B      Новий Розділ        10:00 
                      Гудак Віталій           B      Юність              10:00 
           1006074    Вишневський Ігор        B      ДЮСШ-6(1)           10:00 















 Ч18  (6)  











 

















0.0 km   13 C    

















                Start: 10:0 

           1001847    Степаненко Андрій       B      ДЮСШ-6(1)           10:00 
           1006029    Михалюк Олег            B      ДЮСШ-6(1)           10:00 
                      Денисевич Віталій       B      ДЮСШ №9(1)          10:00 
                      Мамонов Олександр       B      ДЮСШ №9(1)          10:00 
                      Наугольник Ігор         B      ЛОЦКЕТУМ            10:00 
                      Клим Володимир          B      Новий Розділ        10:00 















 Ч21  (11) 











 

















0.0 km   21 C    

















                Start: 10:0 

           1301820    Багрій Олег             A      ДЮСШ №9(1)          10:00 
            224951    Фридрих Ярослав         A      ДЮСШ №9(1)          10:00 
                      Карабаник Юрій          A      ТКЦ Княжий          10:00 
                      Яцковец Іван            A      ТКЦ Княжий          10:00 
            502259    Валявка Володимир       A      Кардинал            10:00 
                      Пенчук Андрій           A      ЛОЦКЕТУМ            10:00 
                      Чаус Михайло            A      ЦТК Левандівка      10:00 
                      Васько Павло            A      ДЮСШ Надія          10:00 
           2111712    Бевзюк Олександр        A      Особисто            10:00 
                      Волков Олег             A      Кардинал            10:00 
           1301860    Бабич Сергій            A      Особисто            10:00 















  ЧВ  (3)  











 

















0.0 km   13 C    

















                Start: 5:00 

                      Глинський Петро         B      ТКЦ Княжий           5:00 
                      Коломієць Олександр     B      Новий Розділ         5:00 
                      Урсул Зеновій           B      Урсул                5:00