Кубок Львівської області Чт 13.09.2012 22:13
Club start list Дистанція по вибору created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









 Stno       Chip     Name                     Class   Розряд     Start 














1    











 











ДЮСШ-6(1)            











 











   











 

                     Євсєєв Володимир          Ч14    ІІІ юн      5:00 
                     Івасечко Настя            Ж14                0:00 
                     Блак Галина               Ж16    ІІІ юн      0:00 
          1006074    Вишневський Ігор          Ч16               10:00 
                     Войтович Костя            Ч14                5:00 
          1006047    Грицай Нестор             Ч21    кмс              
          1301894    Давиденко Тетяна          Ж18    кмс              
                     Дудич Андрій              Ч21    кмс              
                     Зінкевич Оксана           Ж12                0:00 
                     Зінкевич Олег             Ч14    б/р         5:00 
                     Кобинецький Воллодимир    Ч14                5:00 
                     Кута Марія                Ж12                0:00 
                     Кушта Роман               Ч12                5:00 
          1006048    Максимишин Марта          Ж14    ІІ юн       0:00 
          1301864    Маліновський Руслан       Ч14    ІІ юн       5:00 
          1301897    Маланчук Надія            Ж12                0:00 
                     Матвіїв Ірина             Ж18    І                
                     Мацьків Олег              Ч14    І юн        5:00 
                     Михалюк Богдан            Ч16    І юн       10:00 
          1006029    Михалюк Олег              Ч18    ІІ         10:00 
                     Нагребний Роман           Ч12                5:00 
                     Овсінська Оксана          Ж12    ІІІ юн      0:00 
          1301827    Пажух Ярослав             Ч21    кмс              
                     Райхель Тарас             Ч12    ІІІ юн      5:00 
                     Ревко Віка                Ж12                0:00 
          1006038    Ройко Петро               Ч14                5:00 
                     Савка Дмитро              Ч12                5:00 
                     Сипко Ярина               Ж14    ІІІ юн      0:00 
                     Сліпчишин Віталій         Ч12    б/р         5:00 
          1006045    Статій Анна               Ж16    ІІ юн       0:00 
          1001847    Степаненко Андрій         Ч18    кмс        10:00 
                     Степаненко Роман          Ч16    І                
          1006058    Тарасюк Іван              Ч16    ІІ юн      10:00 
                     Труш Настя                Ж12                0:00 
                     Тюмєнєв Олександр         Ч14    б/р         5:00 
                     Фесун Софія               Ж12                0:00 
                     Фесун Тетяна              Ж14                0:00 
                     Хомин Оксана              Ж12                0:00 
                     Хомин Ольга               Ж12                0:00 
                     Шафір Олександр           Ч14                5:00 
                     Швайка Павло              Ч12                5:00 
                     Шпік Володимир            Ч18    кмс              
          1006043    Штик Соломія              Ж18    І                
                     Щадило Тетяна             Ж12    ІІІ юн      0:00 















5    











 











ДЮСШ №9(1)           











 











   











 

           224952    Багрій Назар              Ч16    І          10:00 
          1301820    Багрій Олег               Ч21    кмс        10:00 
                     Гром'як Ірина             Ж14    ІІ юн       0:00 
                     Дідик Марта               Ж18    І           5:00 
                     Денисевич Віталій         Ч18    ІІ         10:00 
                     Денисевич Денис           Ч12    ІІІ юн      5:00 
                     Костюкевич Влад           Ч14    ІІІ юн      5:00 
                     Мамонов Олександр         Ч18    ІІ         10:00 
                     Миколюк Олександр         Ч14    ІІ юн       5:00 
                     Продан Остап              Ч12    ІІІ юн      5:00 
                     Рихтик Марта              Ж14    ІІ юн       0:00 
           224958    Стисло Ольга              Ж21    ІІ               
           224951    Фридрих Ярослав           Ч21    кмс        10:00 
                     Щурко Аделіна             Ж16    ІІ               
                     Юник Леся                 Ж14    ІІ юн       0:00 
                     Яриш Андрій               Ч14    ІІІ юн      5:00 















7    











 











ТКЦ Княжий           











 











   











 

                     Березюк Оксана            Ж18    ІІ юн       5:00 
                     Глинський Петро            ЧВ    кмс         5:00 
                     Карабаник Юрій            Ч21    ІІ         10:00 
                     Ключка Марія              Ж18    ІІІ         5:00 
                     Лавна Надія               Ж16    ІІ юн       0:00 
                     Савка Назар               Ч12    б/р         5:00 
                     Токарєва Настя            Ж12    б/р         0:00 
                     Хом’якова Марія           Ж16    ІІІ         0:00 
                     Цигилик Юрій              Ч16    ІІІ        10:00 
                     Яцковец Іван              Ч21    ІІ         10:00 
                     Яцковец Павло             Ч21    ІІІ              















8    











 











Юність               











 











   











 

                     Гудак Віталій             Ч16    ІІІ        10:00 
                     Коваль Василина           Ж16    ІІІ              
                     Коваль Марта              Ж14    ІІ юн       0:00 
                     Кремпович Богданна        Ж12    ІІІ юн           
                     Кремпович Оля             Ж16    ІІ юн            
                     Кречківська Софія         Ж12    б/р         0:00 
                     Кречківський Михайло      Ч16    ІІ юн      10:00 
                     Кушик Вікторія            Ж21    кмс         5:00 
                     Мархвінський Іван         Ч14    ІІ юн       5:00 
                     Мокусій Богдан            Ч18    ІІІ              
                     Осух Тарас                Ч12    б/р         5:00 
                     Прочко Олег               Ч14    ІІ юн       5:00 
                     Ферко Назар               Ч12    б/р         5:00 















10   











 











Кардинал             











 











   











 

           502259    Валявка Володимир         Ч21    КМС        10:00 
                     Волков Олег               Ч21    кмс        10:00 
           502260    Денисенко Тамара           ЖВ    кмс         0:00 















12   











 











ДЮСШ Надія           











 











   











 

          1300892    Бадан Юра                 Ч18    кмс              
                     Васько Павло              Ч21    кмс        10:00 
          1300893    Вороніна Настя            Ж14    ІІ          0:00 
          1300891    Зозуля                    Ж21    кмс         5:00 
          2111036    Клочан Світлана           Ж21    кмс         5:00 
           515303    Котило Маріанна           Ж21    І           5:00 
                     Кузяк Діана               Ж16    ІІІ         0:00 
                     Лятамбор Олександр        Ч16    ІІІ        10:00 
                     Павловська Вікторія       Ж16                0:00 
                     Шутяк Руслана             Ж21    І           5:00 















13   











 











ЛОЦКЕТУМ             











 











   











 

                     Гощицький Володимир       Ч16    І          10:00 
           502258    Літвінова Настя           Ж21    І           5:00 
                     Наугольник Ігор           Ч18    І          10:00 
                     Пенчук Андрій             Ч21    І          10:00 
                     Пенчук Марія              Ж16    ІІ          0:00 















15   











 











ЦТК Левандівка       











 











   











 

                     Чаус Михайло              Ч21    І          10:00 















19   











 











Урсул                











 











   











 

                     Урсул Зеновій              ЧВ                5:00 
                     Урсул Людмила              ЖВ                0:00 
                     Урсул Марія               Ж12                0:00 















90001











 











Новий Розділ         











 











   











 

                     Жовнір Дмитро             Ч14    б/р         5:00 
                     Кіцинюк Руслан            Ч16    б/р        10:00 
                     Кецкало Олександр         Ч14    б/р         5:00 
                     Клим Володимир            Ч18    б/р        10:00 
                     Коломієць Олександр        ЧВ    б/р         5:00 
                     Коломієць Олександр м.    Ч16    б/р        10:00 
                     Лемцьо Ростислав          Ч12    б/р         5:00 
                     Лемцьо Тетяна             Ж14    б/р         0:00 
                     Луцик Олег                Ч16    б/р        10:00 
                     Салун Максим              Ч16    б/р        10:00