Багатоборство Чт 25.10.2012 21:58
Start list Підголоско created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









    Stno Name                    Club                Start 














 Ж12  (3)  











 

















0.0 km   11 C    

















                            

         Камінська, Орися        ДЮСШ-6(1)            1:00 
         Кречківська, Софія      Юність               3:00 
         Сипко, Ярина            ДЮСШ-6(1)            5:00 















 Ж14  (4)  











 

















0.0 km   11 C    

















                            

         Рихтик, Марта           ДЮСШ №9(1)           9:00 
         Коваль, Марта           Юність              11:00 
         Юник, Леся              ДЮСШ №9(1)          13:00 
         Вороніна, Настя         ДЮСШ Надія          15:00 















 Ж16  (4)  











 

















0.0 km   13 C    

















                            

         Коваль, Василина        Юність               2:00 
         Щурко, Аделіна          ДЮСШ №9(1)           4:00 
         Кузяк, Діана            ДЮСШ Надія           6:00 
         Пенчук, Марія           ЛОЦКЕТУМ             8:00 















 Ж21  (6)  











 

















0.0 km   13 C    

















                            

         Стисло, Ольга           ДЮСШ №9(1)          14:00 
         Кушик, Вікторія         Юність              16:00 
         Продан, Христина        ДЮСШ №9(1)          18:00 
         Ткач, Христина          Особисто            20:00 
         Зозуля, Оксана          ДЮСШ Надія          22:00 
         Дідик, Марта            ДЮСШ №9(1)          24:00 















  ЖВ  (1)  











 

















0.0 km   13 C    

















                            

         Денисенко, Тамара       Кардинал            10:00 















 Ч12  (3)  











 

















0.0 km   11 C    

















                            

         Осух, Тарас             Юність               2:00 
         Динік, Михайло          ДЮСШ Надія           4:00 
         Ферко, Назар            Юність               6:00 















 Ч14  (7)  











 

















0.0 km   11 C    

















                            

         Прочко, Олег            Юність              10:00 
         Миколюк, Олександр      ДЮСШ №9(1)          12:00 
         Мацьків, Олег           ДЮСШ-6(1)           14:00 
         Костюкевич, Влад        ДЮСШ №9(1)          16:00 
         Зінкевич, Олег          ДЮСШ-6(1)           18:00 
         Мархвінський, Іван      Юність              20:00 
         Яриш, Андрій            ДЮСШ №9(1)          22:00 















 Ч16  (11) 











 

















0.0 km   13 C    

















                            

         Грицько, Олег           Юність-2             1:00 
         Багрій, Назар           ДЮСШ №9(1)           3:00 
         Любик, Андрій           Юність-2             5:00 
         Тарасюк, Іван           ДЮСШ-6(1)            7:00 
         Пелех, Зорян            Юність-2             9:00 
         Михалюк, Богдан         ДЮСШ-6(1)           11:00 
         Кокаль, Віталій         Юність-2            13:00 
         Гощицький, Володимир    ЛОЦКЕТУМ            15:00 
         Шиняєв, Юрій            Юність-2            17:00 
         Грудецький, Євген       ДЮСШ-6(1)           19:00 
         Подільчик, Богдан       Юність-2            21:00 















 Ч18  (10) 











 

















0.0 km   13 C    

















                            

         Гедз, Іван              ДЮСШ Надія           1:00 
         Хіраш, Дмитро           ДЮСШ-6(1)            3:00 
         Коровіцький, Михайло    ДЮСШ Надія           5:00 
         Михалюк, Олег           ДЮСШ-6(1)            7:00 
         Лукінчук, Андрій        ДЮСШ Надія           9:00 
         Денисевич, Віталій      ДЮСШ №9(1)          11:00 
         Лятамбор, Олександр     ДЮСШ Надія          13:00 
         Мамонов, Олександр      ДЮСШ №9(1)          15:00 
         Наугольник, Ігор        ЛОЦКЕТУМ            17:00 
         Бадан, Юра              ДЮСШ Надія          19:00 















 Ч21  (7)  











 

















0.0 km   21 C    

















                            

         Ткач, Андрій            Особисто            21:00 
         Волков, Олег            Кардинал            23:00 
         Чепіль, Роман           Особисто            25:00 
         Ільків, Володимир       Юність-2            27:00 
         Заплатинський, Тарас    ДЮСШ №9(1)          29:00 
         Бабич, Сергій           Особисто            31:00 
         Валявка, Володимир      Кардинал            33:00