Чемпіонат області, багатоборство, 2013 Нд 06.10.2013 16:40
Overall results created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









    Pl no Name                YB   Club              S1             S2            S3            S4             Time      S5 















                Ж12  (14)                 











 

     1    Строчук Ярина            Калуш          15:17    1     14:57    1                                   30:14         
     2    Мазур Віка               Калуш          27:28    3     17:32    2                                   45:00         
     3    Крисаченко Люда          Калуш          22:51    2     23:49    4                                   46:40         
     4    Ревко Віка               ДЮСШ-6(4)    1:04:17    4     26:26    5                                 1:30:43         
     5    Маланчук Надія           ДЮСШ-6(1)    1:08:33    5     22:12    3                                 1:30:45         
     6    Мартинів Юля        01   ДЮСШ Надія   1:14:43    9     37:39    7                                 1:52:22         
     7    Половко Аня         04   ДЮСШ-6(4)    1:35:03   14     26:27    6                                 2:01:30         

          Дацько Настя        02   ДЮСШ-6(3)    1:20:17   13        mp                                                      
          Чос Дарина          04   ДЮСШ-6(2)    1:11:10    6        mp                                                      
          Андріїшин Василина  04   ДЮСШ-6(4)    1:16:01   10                                                                
          Андріїшин Юстина    05   ДЮСШ-6(4)    1:17:50   11                                                                
          Ліщинська Вероніка       ДЮСШ-6(5)    1:12:40    7                                                                
          Ковлига Андріана         ДЮСШ Надія-  1:13:12    8                                                                
          Кінаш Софія              ДЮСШ Надія-  1:18:42   12       dns                                                      















                Ж14  (13)                 











 

     1    Мельник Христина         Волинь         24:55    1     29:42    3                                   54:37         
     2    Вороніна Настя      99   ДЮСШ Надія     29:22    2     26:11    1                                   55:33         
     3    Мартинів Оля             ДЮСШ Надія-  1:09:56    7     28:15    2                                 1:38:11         
     4    Камінська Орися     00   ДЮСШ-6(1)      53:06    4     50:42    5                                 1:43:48         
     5    Гром'як Ірина       99   ДЮСШ №9(1)   1:21:58    8   1:00:49    6                                 2:22:47         

          Ревко Софія         00   ДЮСШ-6(4)    1:30:35   10        mp                                                      
          Сипко Ярина         00   ДЮСШ-6(1)      48:59    3        mp                                                      
          Фесун Тетяна             ДЮСШ-6(2)         mp          30:31    4                                                 
          Вихрест Діана       00   ДЮСШ-6(2)         mp             mp                                                      
          Рачковська Марія         ДЮСШ-6(3)    1:28:42    9        mp                                                      
          Новак Вікторія      00   ДЮСШ-6(2)         mp                                                                     
          Шалагіна Настя           ЛОЦКЕТУМ     1:06:29    5                                                                
          Басараба Надя            ЛОЦКЕТУМ     1:08:13    6                                                                















                 Ж16  (7)                 











 

     1    Саприкіна Валя           Калуш          24:55    1     33:39    1                                   58:34         
     2    Рихтик Марта        98   ДЮСШ №9(1)     37:40    3   1:00:31    2                                 1:38:11         
     3    Кузяк Діана         97   ДЮСШ Надія     32:42    2   1:06:25    3                                 1:39:07         

          Максимишин Марта    98   ДЮСШ-6(3)         mp             mp                                                      
          Блак Галина         97   ДЮСШ-6(2)         mp             mp                                                      
          Юник Леся           98   ДЮСШ №9(1)   1:35:02    4        mp                                                      
          Бондарева Анета     98   ДЮСШ-6(5)       disq                                                                     















                 Ж18  (4)                 











 

     1    Поліщук Леся             Калуш          29:43    1     36:34    1                                 1:06:17         
     2    Пенчук Марія        96   ЛОЦКЕТУМ     1:25:09    2   2:05:22    3                                 3:30:31         
     3    Стась Ліля          95   ДЮСШ-6(2)    1:27:10    3   2:05:25    4                                 3:32:35         
     4    Богдан Софія        95   ДЮСШ-6(2)    1:31:07    4   2:05:16    2                                 3:36:23         















                 Ж21  (6)                 











 

     1    Бобик Ілона              Калуш          41:31    1     36:35    1                                 1:18:06         
     2    Зозуля Оксана       93   ДЮСШ Надія     46:26    3     45:38    2                                 1:32:04         
     3    Мельницька Яна           Калуш          46:32    4     59:46    4                                 1:46:18         
     4    Стисло Ольга        93   ДЮСШ №9(1)     58:31    6     58:31    3                                 1:57:02         

          Клочан Світлана     86   ДЮСШ Надія     44:08    2       dns                                                      
          Котило Маріанна     91   ДЮСШ Надія     48:31    5       dns                                                      















                 ЖВ  (1)                  











 

          Калашникова Галина       Особисто       45:29    1        mp                                                      















                Ч12  (19)                 











 

     1    Безрукий Павло           Калуш          31:14    1     29:28    2                                 1:00:42         
     2    Мишолівський Русла       ДЮСШ Надія-    34:28    2     26:46    1                                 1:01:14         
     3    Коструб Максим           Калуш          41:04    3     40:48   11                                 1:21:52         
     4    Денисевич Денис     01   ДЮСШ №9(1)     50:47    4     34:46    9                                 1:25:33         
     5    Сухій Данило        01   ДЮСШ-6(3)    1:03:53    5     34:04    6                                 1:37:57         
     6    Чос Андрій          01   ДЮСШ-6(3)    1:13:54    7     34:02    5                                 1:47:56         
     7    Рибачок Олег        02   ДЮСШ-6(4)    1:16:54    9     34:42    8                                 1:51:36         
     8    Заствський Павло    01   Новий Розді  1:06:23    6     54:17   12                                 2:00:40         
     9    Кузнєцов Роман      02   ДЮСШ-6(3)    1:14:56    8   1:02:55   13                                 2:17:51         
    10    Пипа Роман          02   ДЮСШ-6(3)    1:42:55   12   1:02:57   14                                 2:45:52         

          Нагребний Роман     01   ДЮСШ-6(3)       disq          34:35    7                                                 
          Буряк Ігор          04   ДЮСШ-6(4)       disq             mp                                                      
          Шемракович Юрій     04   ДЮСШ-6(4)       disq             mp                                                      
          Осух Тарас          03   Юність           dns          30:37    3                                                 
          Феденків Володимир  01   ДЮСШ №9(1)       dns          34:52   10                                                 
          Боровець Станіслав  01   ДЮСШ-6(4)       disq                                                                     
          Принда Назар        03   Юність           dns          30:40    4                                                 
          Каній Андрій        03   ДЮСШ Надія-  1:29:25   11                                                                
          Мороз Роман         02   ДЮСШ Надія-  1:17:26   10                                                                















                 Ч14  (4)                 











 

     1    Кецкало Олександр   99   Новий Розді    23:36    1     43:10    1                                 1:06:46         
     2    Стойлов Діма             Калуш          38:16    2   1:25:01    3                                 2:03:17         

          Люклян Віталій           Калуш             mp        1:01:30    2                                                 
          Бенько Роман             ДЮСШ-6(5)         mp                                                                     















                 Ч16  (7)                 











 

     1    Михалюк Богдан      97   ДЮСШ-6(1)      34:40    2     35:01    1                                 1:09:41         
     2    Грудецький Євген    97   ДЮСШ-6(1)      33:25    1     47:15    3                                 1:20:40         
     3    Миколюк Олександр   98   ДЮСШ №9(1)     46:43    4     42:40    2                                 1:29:23         
     4    Ройко Петро              ДЮСШ-6(3)    1:16:53    5     52:16    4                                 2:09:09         
     5    Войтович Артур           ДЮСШ-6(5)    1:18:42    6     52:18    5                                 2:11:00         

          Чень Петро          98   ДЮСШ-6(5)      36:39    3                                                                
          Маліновський Русла  98   ДЮСШ-6(5)       disq                                                                     















                Ч18  (12)                 











 

     1    Багрій Назар        96   ДЮСШ №9(1)     30:51    1   1:06:44    1                                 1:37:35         
     2    Денисевич Віталій   95   ДЮСШ №9(1)     41:33    3   1:08:21    2                                 1:49:54         
     3    Шпік Володимир      95   ДЮСШ-6(5)      32:01    2   1:37:53    7                                 2:09:54         
     4    Наугольник Ігор     95   ЛОЦКЕТУМ       51:12    7   1:23:24    3                                 2:14:36         
     5    Степаненко Роман    96   ДЮСШ-6(1)      42:53    5   1:35:55    6                                 2:18:48         
     6    Чигінь Назар        95   ДЮСШ-6(2)      58:03    8   1:23:26    4                                 2:21:29         
     7    ЛОгущак Богдан      96   ЛОЦКЕТУМ     1:07:33   10   1:30:10    5                                 2:37:43         

          Михалюк Олег        95   ДЮСШ-6(2)      44:22    6        mp                                                      
          Тричук Маркіян      96   ДЮСШ Надія-       mp             mp                                                      
          Мамонов Олександр   95   ДЮСШ №9(1)      disq                                                                     
          Гощицький Володими  96   ЛОЦКЕТУМ       42:38    4       dns                                                      
          Страмик Олег        96   ДЮСШ Надія     59:44    9                                                                















                Ч21  (12)                 











 

     1    Бабич Сергій             Особисто       26:36    2     47:22    1                                 1:13:58         
     2    Мельник Тарас            Волинь         25:34    1     54:38    2                                 1:20:12         
     3    Чепіль Роман        68   Особисто       31:14    4     57:57    3                                 1:29:11         
     4    Козачинський Олекс       Азимут         29:19    3   1:04:50    4                                 1:34:09         
     5    Фридрих Ярослав     74   ДЮСШ №9(1)     36:00    5   1:10:20    5                                 1:46:20         
     6    Коровіцький Михайл  94   ДЮСШ Надія     57:38    8   1:55:00    6                                 2:52:38         
     7    Ткач Андрій              Особисто     1:09:26   10   1:58:26    7                                 3:07:52         

          Клочан Павло             ДЮСШ Надія     58:28    9       dnf                                                      
          Бадан Юра           94   ДЮСШ Надія                       mp                                                      
          Чаус Михайло        92   ЦТК Леванді    38:32    6                                                                
          Васько Павло        93   ДЮСШ Надія     43:30    7                                                                
          Клим Володимир      94   Новий Розді       mp