Чемпіонат області 2013 Пт 26.04.2013 21:31
Results Спринт created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









  Pl   Name                       YB   Club              ФСТ   Тренери        Stno    Time    Розряд Residence             















Ж12  (12)              











 











0.8 km  0 m   5 C          











 

  1    Кречківська Софія          05   Юність                  Кушик В. Б.            14:56   ІІІ юн                       
  2    Савчак Аня                 02   Юність                  Кушик В.               18:43    б/р                         
  3    Андріїшин Василина         04   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  30:11    б/р                         
  4    Дацько Настя               02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  36:09    б/р                         
  5    Половко Аня                04   ДЮСШ-6(5)               Хомин                  40:45    б/р                         
  6    Хомин Оксана               03   ДЮСШ-6(5)               Сташків                43:56    б/р                         
  7    Довжинська Діана           01   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О., Зо         52:10   ІІІ юн                       
  8    Мартинів Оля               01   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О., Зо         55:15   ІІІ юн                       

       Кут Марія                  03   ДЮСШ-6(2)               Хомин                  disq     б/р                         
       Покотицька Лілія           05   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  disq     б/р                         
       Андріїшин Юстина           05   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  disq     б/р                         
       Чос Дарина                 04   ДЮСШ-6(7)               Хомин                  disq     б/р                         















Ж14  (17)              











 











1.1 km  0 m   10 C         











 

  1    Вороніна Настя             99   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во         8:42      ІІ                         
  2    Москаль Анастасія          00   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.               10:58    б/р                         
  3    Камінська Орися            00   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.            10:59   ІІІ юн                       
  4    Новак Вікторія             00   ДЮСШ-6(5)               Хомин І. І.            11:30    б/р                         
  5    Фесун Софія                00   ДЮСШ-6(5)               Сташків                11:59    б/р                         
  6    Гром'як Ірина              99   ДЮСШ №9(2)              Фридрих Я.М.           13:03   ІІ юн                        
  7    Сипко Ярина                00   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.            13:58   ІІІ юн                       
  8    Федорій НАталя             00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  15:05    б/р                         
  9    Артимчук Аня               99   ДЮСШ №9(2)              Сахненко Г.В.          18:59   ІІ юн                        
  10   Басараба Надія             00   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.               22:16    б/р                         
  11   Шалигіна Анастасія         00   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.               26:15    б/р                         
  12   Вихрест Діана              00   ДЮСШ-6(5)               Хомин                  31:12    б/р                         
  13   Ярема Зоряна               99   ДЮСШ-6(5)               Сташків                38:42    б/р                         
  14   Хомин Ольга                00   ДЮСШ-6(5)               Сташків                53:41    б/р                         

       Мамроха Настя              00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  disq     б/р                         
       Стець Ярина                00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  disq     б/р                         
       Лемцьо Тетяна              99   Новий Розділ                                    dns     б/р                         















Ж16  (10)              











 











2.1 km  0 m   14 C         











 

  1    Статій Анна                98   ДЮСШ-6(2)               Хомин                  20:13   ІІ юн                        
  2    Максимишин Марта           98   ДЮСШ-6(7)               Хомин І. І.            22:23   ІІ юн                        
  3    Кузяк Діана                97   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во         22:44     ІІ                         
  4    Блак Галина                97   ДЮСШ-6(3)               Хомин І. І.            23:30   ІІ юн                        
  5    Юник Леся                  98   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.          28:23   ІІ юн                        

       Рихтик Марта               98   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.           mp     ІІ юн                        
       Коваль Марта               98   Юність                  Кушик В. Б.             mp      І юн                        
       Лавна Надія                97   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns    ІІ юн                        
       Клим Анастасія             97   Новий Розділ                                    dns     б/р                         
       Петренко Марія             98   ДЮСШ-6(3)               Хомин                   dns    ІІ юн                        















Ж18  (9)               











 











2.7 km  0 m   11 C         











 

  1    Богдан Софія               95   ДЮСШ-6(5)               Сташків                29:34    б/р                         
  2    Вихопень Тетяна            95   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О.             37:49    ІІІ                         

       Дударєва Аня               95   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О.              mp      ІІІ                         
       Березюк Оксана             95   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dnf    ІІ юн                        
       Щурко Аделіна              96   ДЮСШ №9(2)              Фридрих Я.М.            dns      ІІ                         
       Ключка Марія               95   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns     ІІІ                         
       Хом’якова Марія            96   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns     ІІІ                         
       Пенчук Марія               96   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.                dns      ІІ                         
       Дідик Марта                95   ДЮСШ №9(1)                                      dns      І                          















Ж21  (10)              











 











2.7 km  0 m   11 C         











 

  1    Давиденко Тетяна           94   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.            21:22    кмс                         
  2    Матвіїв Ірина              94   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.            22:06     І                          
  3    Зозуля Оксана              93   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во         22:30    кмс                         
  4    Штик Соломія               94   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.            23:22     І                          
  5    Клочан Світлана            86   ДЮСШ Надія                                     26:35    кмс                         
  6    Шутяк Руслана              92   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во         27:47     І                          
  7    Котило Маріанна            91   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О.             30:33     І                          
  8    Кушик Вікторія             85   Юність                  Мотичка Б. М.          30:37    кмс                         
  9    Продан Христина            94   ДЮСШ №9(1)              Фридрих Я.М.           48:26     ІІ                         

       Стисло Ольга               93   ДЮСШ №9(2)              Фридрих Я.М.            dns      ІІ                         















ЖВ  (1)                











 











2.1 km  0 m   14 C         











 

  1    Котило Галина                   Особисто                                       17:37                                















Ч12  (24)              











 











1.1 km  0 m   10 C         











 

  1    Кравчук Юрій               01   ДЮСШ-6(2)               Лещук                  9:48     б/р                         
  2    Денисевич Денис            01   ДЮСШ №9(1)              Фридрих Я.М.           12:11   ІІІ юн                       
  3    Продан Остап               01   ДЮСШ №9(2)              Сахненко Г.В.          15:37   ІІІ юн                       
  4    Чос Андрій                 01   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  16:09    б/р                         
  5    Покотицький Володя         02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  18:37    б/р                         
  6    Сухій Данило               01   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  19:41    б/р                         
  7    Гнідь Остап                02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  20:42    б/р                         
  8    Кобилецький Воллодимир     01   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  21:17    б/р                         
  9    Заставський Павло          01   Новий Розділ                                   22:38    б/р                         
  10   Швайка Павло               02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  23:36    б/р                         
  11   Рибачок Олег               02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  31:20    б/р                         
  12   Кузнєцов Роман             02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  33:34    б/р                         
  13   Боровець Станіслав         01   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  34:19    б/р                         
  14   Пипа Роман                 02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  35:24    б/р                         
  15   Осух Тарас                 03   Юність                  Кушик В. Б.            39:43   ІІІ юн                       

       Феденків Володимир         01   ДЮСШ №9(2)                                     disq    ІІІ юн                       
       Буряк Ігор                 04   ДЮСШ-6(2)               Хомин                  disq     б/р                         
       Шемракович Юрій            04   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  disq     б/р                         
       Полюга Роман               02   ДЮСШ-6(7)               Хомин                  disq     б/р                         
       Нагребний Роман            01   ДЮСШ-6(7)                                       dnf     б/р                         
       Кравчук Олег               02   ДЮСШ-6(2)               Лещук                   dnf     б/р                         
       Лемцьо Ростислав           01   Новий Розділ                                    dns     б/р                         
       Кушта Роман                02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                   dns     б/р                         
       Андріїшин Андріан          02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                   dns     б/р                         















Ч14  (11)              











 











2.1 km  0 m   14 C         











 

  1    Кецкало Олександр          99   Новий Розділ                                   19:10    б/р                         
  2    Олійник Юрій               00   ДЮСШ-6(2)               Лещук                  24:46   ІІІ юн                       
  3    Мархвінський Іван          99   Юність                  Кушик В. Б.            25:16    І юн                        
  4    Ферко Назар                00   Юність                  Кушик В. Б.            35:40   ІІІ юн                       
  5    Сліпчишин Віталій          00   ДЮСШ-6(4)               Хомин І. І.            37:46    б/р                         
  6    Максимець Назар            00   ДЮСШ-6(5)               Хомин                  39:48    б/р                         
  7    Синиця Олесь               00   ДЮСШ-6(5)               Хомин                  42:48    б/р                         
  8    Єременко Володя            00   ДЮСШ-6(7)               Хомин                 1:01:07   б/р                         
  9    Ямелинець Артем            00   ДЮСШ-6(5)               Хомин                 1:02:09   б/р                         

       Савка Дмитро               00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                   mp      б/р                         
       Костюкевич Влад            99   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.           dnf    ІІІ юн                       















Ч16  (24)              











 











2.7 km  0 m   11 C         











 

  1    Михалюк Богдан             97   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.           18:10    І юн                        
  2    Миколюк Олександр          98   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.          22:48   ІІ юн                        
  3    Мацьків Олег               98   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.           23:22    І юн                        
  4    Чмелик Андрій              98   ДЮСШ-6(2)               Лещук                  25:01   ІІ юн                        
  5    Грудецький Євген           97   ДЮСШ-6(1)               Косів                  25:07     І                          
  6    Лабик Андрій               97   Юність                  Ільків                 25:37    б/р                         
  7    Коваль Віталій             97   Юність                  Ільків В.              28:15    б/р                         
  8    Тюмєнєв Олександр          98   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.            34:23   ІІІ юн                       
  9    Салун Максим               97   Новий Розділ                                   35:28    б/р                         
  10   Буденчук Степан            97   Юність                  Ільків В.              35:29    б/р                         
  11   Кавка Тарас                97   Юність                  Ільків В.              38:50    б/р                         
  12   Грицько Олег               97   Юність-2                Ільків В.              41:18    б/р                         
  13   Зінкевич Олег              98   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.            43:53   ІІІ юн                       

       Тарасюк Іван               97   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.             mp     ІІ юн                        
       Кречківський Михайло       97   Юність-2                Кушик В. Б.             mp       ІІ                         
       Прочко Олег                98   Юність-2                Кушик В. Б.             mp     І юн                         
       Жовнір Дмитро              98   Новий Розділ                                    mp      б/р                         
       Стефанський Дмитро         98   ДЮСШ-6(5)               Сташків                 mp      б/р                         
       Цигилик Юрій               97   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dnf     ІІІ                         
       Подільчик Богдан           97   Юність-2                Ільків                  dnf     б/р                         
       Коломієць Олександр м.     97   Новий Розділ                                    dns     б/р                         
       Пелех Зорян                97   Юність-2                Ільків                  dns     б/р                         
       Шиняєв Юрій                97   Юність-2                Ільків В.               dns     б/р                         
       Нестерович Андрій          97   Юність-2                Ільків В.               dns     б/р                         















Ч18  (10)              











 











3.1 km  0 m   15 C         











 

  1    Наугольник Ігор            95   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.               18:58     І                          
  2    Денисевич Віталій          95   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.          20:01     ІІ                         
  3    Чигінь Назар               95   ДЮСШ-6(7)               Сташків                20:18    б/р                         
  4    Михалюк Олег               95   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.           21:06     ІІ                         
  5    Мамонов Олександр          95   ДЮСШ №9(1)              Фридрих Я.М.           21:57     ІІ                         
  6    Степаненко Роман           96   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.            22:19     І                          
  7    Хіраш Дмитро               95   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.           26:14    ІІІ                         
  8    Гощицький Володимир        96   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.               29:12     І                          

       Лук'янчук Андрій           95   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во          mp       ІІ                         
       Багрій Назар               96   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.           dns      І                          















Ч21  (16)              











 











3.1 km  0 m   15 C         











 

  1    Грицай Нестор              88   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.            16:52    кмс                         
  1    Бабич Сергій                    Особисто                                       16:52    кмс                         
  3    Чепіль Роман               68   Особисто                                       17:08    кмс                         
  4    Багрій Олег                93   ДЮСШ №9(1)              Фридрих Я.М.           17:47    кмс                         
  5    Бадан Юра                  94   ДЮСШ Надія       Колос                         17:50    кмс                         
  6    Ільків Володимир           82   Юність                                         19:16     ІІ                         
  7    Фридрих Ярослав            74   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.          20:44    кмс                         
  8    Чаус Михайло               92   ЦТК Левандівка                                 20:47     І                          
  9    Карабаник Юрій             90   ТКЦ Княжий              Глинський П. М         23:01     ІІ                         
  10   Коровіцький Михайло        94   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во         23:16    ІІІ                         
  11   Заплатинський Тарас        93   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.            25:08     ІІ                         
  12   Гедз Іван                  93   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О.             44:27    ІІІ                         

       Яцковец Іван               92   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns      ІІ                         
       Васько Павло               93   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во          dns     кмс                         
       Клим Володимир             93   Новий Розділ                                    dns     б/р                         
       Бевзюк Олександр                ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О.              dns     кмс                         















ЧВ  (2)                











 











2.7 km  0 m   11 C         











 

  1    Коломієць Олександр        63   Новий Розділ                                   19:32    б/р                         

       Глинський Петро            46   ТКЦ Княжий                                      mp      кмс