Чемпіонат області 2013 Сб 27.04.2013 19:37
Results Середня created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









  Pl   Name                       YB   Club              ФСТ   Тренери        Stno    Time    Розряд Residence             















Ж12  (12)              











 











0.8 km  0 m   4 C          











 

  1    Половко Аня                04   ДЮСШ-6(5)               Хомин                  28:28    б/р                         
  2    Савчак Аня                 02   Юність                  Кушик В.               33:34    б/р                         
  3    Хомин Оксана               03   ДЮСШ-6(5)               Сташків                35:19    б/р                         
  4    Мартинів Оля               01   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О., Зо         50:22   ІІІ юн                       

       Кут Марія                  03   ДЮСШ-6(2)               Хомин                  disq     б/р                         
       Дацько Настя               02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  disq     б/р                         
       Покотицька Лілія           05   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  disq     б/р                         
       Андріїшин Василина         04   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  disq     б/р                         
       Андріїшин Юстина           05   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  disq     б/р                         
       Чос Дарина                 04   ДЮСШ-6(7)               Хомин                  disq     б/р                         
       Кречківська Софія          05   Юність                  Кушик В. Б.             dns    ІІІ юн                       
       Довжинська Діана           01   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О., Зо          dns    ІІІ юн                       















Ж14  (15)              











 











1.2 km  0 m   6 C          











 

  1    Сипко Ярина                00   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.            23:07   ІІІ юн                       
  2    Вихрест Діана              00   ДЮСШ-6(5)               Хомин                  25:08    б/р                         
  3    Камінська Орися            00   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.            27:10   ІІІ юн                       
  4    Хомин Ольга                00   ДЮСШ-6(5)               Сташків                29:14    б/р                         
  5    Фесун Софія                00   ДЮСШ-6(5)               Сташків                32:14    б/р                         
  6    Вороніна Настя             99   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во         32:54     ІІ                         
  7    Новак Вікторія             00   ДЮСШ-6(5)               Хомин І. І.            33:10    б/р                         
  8    Федорій Наталя             00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  35:22    б/р                         
  9    Гром'як Ірина              99   ДЮСШ №9(2)              Фридрих Я.М.           36:41   ІІ юн                        
  10   Ярема Зоряна               99   ДЮСШ-6(5)               Сташків               2:02:30   б/р                         

       Мамроха Настя              00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                   mp      б/р                         
       Стець Ярина                00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                   mp      б/р                         
       Басараба Надія             00   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.                dns     б/р                         
       Москаль Анастасія          00   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.                dns     б/р                         
       Шалигіна Анастасія         00   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.                dns     б/р                         















Ж16  (7)               











 











2.4 km  0 m   10 C         











 

  1    Рихтик Марта               98   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.          45:29   ІІ юн                        
  2    Кузяк Діана                97   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во         49:11     ІІ                         
  3    Максимишин Марта           98   ДЮСШ-6(7)               Хомин І. І.           1:02:56  ІІ юн                        
  4    Юник Леся                  98   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.         1:08:35  ІІ юн                        
  5    Статій Анна                98   ДЮСШ-6(2)               Хомин                 1:22:38  ІІ юн                        

       Коваль Марта               98   Юність                  Кушик В. Б.             mp      І юн                        
       Лавна Надія                97   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns    ІІ юн                        















Ж18  (7)               











 











4.2 km  0 m   9 C          











 

  1    Дударєва Аня               95   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О.            1:52:11   ІІІ                         

       Березюк Оксана             95   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          mp     ІІ юн                        
       Богдан Софія               95   ДЮСШ-6(5)               Сташків                 mp      б/р                         
       Ключка Марія               95   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns     ІІІ                         
       Хом’якова Марія            96   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns     ІІІ                         
       Пенчук Марія               96   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.                dns      ІІ                         
       Вихопень Тетяна            95   ДЮСШ Надія-2     Колос  Заліско О.              dns     ІІІ                         















Ж21  (10)              











 











4.2 km  0 m   9 C          











 

  1    Штик Соломія               94   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.           1:04:43    І                          
  2    Клочан Світлана            86   ДЮСШ Надія                                    1:05:25   кмс                         
  3    Давиденко Тетяна           94   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.           1:11:36   кмс                         
  4    Зозуля Оксана              93   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во        1:14:34   кмс                         
  5    Матвіїв Ірина              94   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.           1:16:30   кмс                         
  6    Котило Маріанна            91   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О.            1:27:56    І                          
  7    Шутяк Руслана              92   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во        1:31:43    І                          
  8    Ткач Христина                   Особисто                                      1:32:37                               
  9    Стисло Ольга               93   ДЮСШ №9(2)              Фридрих Я.М.          1:37:34    ІІ                         

       Кушик Вікторія             85   Юність                  Мотичка Б. М.           dns     кмс                         















ЖВ  (1)                











 











2.4 km  0 m   10 C         











 

  1    Котило Галина                   Особисто                                       32:15                                















Ч12  (19)              











 











1.2 km  0 m   6 C          











 

  1    Кравчук Юрій               01   ДЮСШ-6(2)               Лещук                  23:12    б/р                         
  2    Заставський Павло          01   Новий Розділ                                   24:39    б/р                         
  3    Осух Тарас                 03   Юність                  Кушик В. Б.            28:05   ІІІ юн                       
  4    Феденків Володимир         01   ДЮСШ №9(2)                                     35:25   ІІІ юн                       
  5    Кузнєцов Роман             02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  36:40    б/р                         
  6    Денисевич Денис            01   ДЮСШ №9(1)              Фридрих Я.М.           41:47   ІІІ юн                       
  7    Нагребний Роман            01   ДЮСШ-6(7)                                      49:38    б/р                         
  8    Чос Андрій                 01   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  51:18    б/р                         
  9    Гнідь Остап                02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  53:20    б/р                         
  10   Пипа Роман                 02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  54:35    б/р                         
  11   Покотицький Володя         02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  58:42    б/р                         
  12   Кравчук Олег               02   ДЮСШ-6(2)               Лещук                 1:02:00   б/р                         

       Кушта Роман                02   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  disq     б/р                         
       Буряк Ігор                 04   ДЮСШ-6(2)               Хомин                  disq     б/р                         
       Шемракович Юрій            04   ДЮСШ-6(3)               Хомин                  disq     б/р                         
       Рибачок Олег               02   ДЮСШ-6(4)               Хомин                  disq     б/р                         
       Продан Остап               01   ДЮСШ №9(2)              Сахненко Г.В.           dns    ІІІ юн                       
       Лемцьо Ростислав           01   Новий Розділ                                    dns     б/р                         
       Полюга Роман               02   ДЮСШ-6(7)               Хомин                   dns     б/р                         















Ч14  (6)               











 











2.4 km  0 m   10 C         











 

  1    Кецкало Олександр          99   Новий Розділ                                   36:49    б/р                         
  2    Ферко Назар                00   Юність                  Кушик В. Б.            55:36   ІІІ юн                       
  3    Мархвінський Іван          99   Юність                  Кушик В. Б.           1:03:45   І юн                        
  4    Костюкевич Влад            99   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.         1:18:17  ІІІ юн                       
  5    Олійник Юрій               00   ДЮСШ-6(2)               Лещук                 1:18:55  ІІІ юн                       

       Савка Дмитро               00   ДЮСШ-6(4)               Хомин                   dnf     б/р                         















Ч16  (23)              











 











4.2 km  0 m   9 C          











 

  1    Михалюк Богдан             97   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.           50:52    І юн                        
  2    Миколюк Олександр          98   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.         1:02:16  ІІ юн                        
  3    Грудецький Євген           97   ДЮСШ-6(1)               Косів                 1:09:52    І                          
  4    Стефанський Дмитро         98   ДЮСШ-6(5)               Сташків               1:21:56   б/р                         
  5    Чмелик Андрій              98   ДЮСШ-6(2)               Лещук                 1:22:19  ІІ юн                        
  6    Лабик Андрій               97   Юність                  Ільків                1:29:17   б/р                         
  7    Буденчук Степан            97   Юність                  Ільків В.             1:36:50   б/р                         
  8    Мацьків Олег               98   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.          1:45:30   І юн                        
  9    Кавка Тарас                97   Юність                  Ільків В.             1:46:44   б/р                         
  10   Грицько Олег               97   Юність-2                Ільків В.             1:48:45   б/р                         
  11   Тарасюк Іван               97   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.           1:49:27  ІІ юн                        
  12   Жовнір Дмитро              98   Новий Розділ                                  1:50:00   б/р                         

       Зінкевич Олег              98   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.             mp     ІІІ юн                       
       Салун Максим               97   Новий Розділ                                    mp      б/р                         
       Тюмєнєв Олександр          98   ДЮСШ-6(2)               Хомин І. І.             dns    ІІІ юн                       
       Цигилик Юрій               97   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          dns     ІІІ                         
       Кречківський Михайло       97   Юність-2                Кушик В. Б.             dns      ІІ                         
       Прочко Олег                98   Юність-2                Кушик В. Б.             dns    І юн                         
       Пелех Зорян                97   Юність-2                Ільків                  dns     б/р                         
       Подільчик Богдан           97   Юність-2                Ільків                  dns     б/р                         
       Шиняєв Юрій                97   Юність-2                Ільків В.               dns     б/р                         
       Коваль Віталій             97   Юність                  Ільків В.               dns     б/р                         
       Нестерович Андрій          97   Юність-2                Ільків В.               dns     б/р                         















Ч18  (9)               











 











6.0 km  0 m   16 C         











 

  1    Гощицький Володимир        96   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.              1:26:36    І                          
  2    Мамонов Олександр          95   ДЮСШ №9(1)              Фридрих Я.М.          1:28:45    ІІ                         
  3    Денисевич Віталій          95   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.         1:29:57    ІІ                         
  4    Наугольник Ігор            95   ЛОЦКЕТУМ                Хопта Р.              1:30:26    І                          
  5    Чигінь Назар               95   ДЮСШ-6(7)               Сташків               1:44:56   б/р                         

       Михалюк Олег               95   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.            mp       ІІ                         
       Лук'янчук Андрій           95   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во          mp       ІІ                         
       Степаненко Роман           96   ДЮСШ-6(1)               Косів Є. С.             dns      І                          
       Хіраш Дмитро               95   ДЮСШ-6(1)               Грицай Н. О.            dns     ІІІ                         















Ч21  (15)              











 











6.0 km  0 m   16 C         











 

  1    Бабич Сергій                    Особисто                                       56:09    кмс                         
  2    Бадан Юра                  94   ДЮСШ Надія       Колос                         57:28    кмс                         
  3    Фридрих Ярослав            74   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.В.         1:07:44   кмс                         
  4    Багрій Олег                93   ДЮСШ №9(1)              Фридрих Я.М.          1:10:30   кмс                         
  5    Чаус Михайло               92   ЦТК Левандівка                                1:20:21    І                          
  6    Ільків Володимир           82   Юність                                        1:32:51    ІІ                         

       Карабаник Юрій             90   ТКЦ Княжий              Глинський П. М          mp       ІІ                         
       Чепіль Роман               68   Особисто                                        mp      кмс                         
       Васько Павло               93   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во          mp      кмс                         
       Коровіцький Михайло        94   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О., Во          mp      ІІІ                         
       Заплатинський Тарас        93   ДЮСШ №9(1)              Сахненко Г.             mp       ІІ                         
       Ткач Андрій                     Особисто                                        mp                                  
       Бевзюк Олександр                ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О.              dns     кмс                         
       Гедз Іван                  93   ДЮСШ Надія       Колос  Заліско О.              dns     ІІІ                         
       Клочан Павло                    ДЮСШ Надія-2                                    dns                                 















ЧВ  (2)                











 











2.4 km  0 m   10 C         











 

  1    Коломієць Олександр        63   Новий Розділ                                   46:14    б/р                         
  2    Глинський Петро            46   ТКЦ Княжий                                     46:37    кмс