Чемпіонат області 2013 Ср 24.04.2013 23:47
Start list Спринт created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









    Stno Name                     YB  Club                Start 














 Ж12  (11) 











 

















                 

















                            

         Васько Юлія              02  ДЮСШ-6(5)        17:24:00 
         Дацько Настя             02  ДЮСШ-6(3)        17:25:00 
         Мартинів Оля             01  ДЮСШ Надія       17:26:00 
         Кут Марія                03  ДЮСШ-6(2)        17:27:00 
         Хомин Оксана             03  ДЮСШ-6(5)        17:28:00 
         Довжинська Діана         01  ДЮСШ Надія       17:29:00 
         Савчак Аня               02  Юність           17:30:00 
         Андріїшин Василина       04  ДЮСШ-6(4)        17:31:00 
         Покотицька Лілія         05  ДЮСШ-6(3)        17:32:00 
         Андріїшин Юстина         05  ДЮСШ-6(4)        17:33:00 
         Кречківська Софія        05  Юність           17:34:00 















 Ж14  (16) 











 

















                 

















                            

         Фесун Софія              00  ДЮСШ-6(5)        17:23:00 
         Артимчук Аня             99  ДЮСШ №9(2)       17:24:00 
         Хомин Ольга              00  ДЮСШ-6(5)        17:25:00 
         Лемцьо Тетяна            99  Новий Розділ     17:26:00 
         Гром'як Ірина            99  ДЮСШ №9(1)       17:27:00 
         Вихрест Діана            00  ДЮСШ-6(5)        17:28:00 
         Камінська Орися          00  ДЮСШ-6(2)        17:29:00 
         Стець Ярина              00  ДЮСШ-6(4)        17:30:00 
         Новак Вікторія           00  ДЮСШ-6(5)        17:31:00 
         Шалигіна Анастасія       00  ЛОЦКЕТУМ         17:32:00 
         Вороніна Настя           99  ДЮСШ Надія       17:33:00 
         Федорій НАталя           00  ДЮСШ-6(4)        17:34:00 
         Сипко Ярина              00  ДЮСШ-6(2)        17:35:00 
         Басараба Надія           00  ЛОЦКЕТУМ         17:36:00 
         Мамроха Настя            00  ДЮСШ-6(4)        17:37:00 
         Москаль Анастасія        00  ЛОЦКЕТУМ         17:38:00 















 Ж16  (9)  











 

















                 

















                            

         Петренко Марія           98  ДЮСШ-6(3)        17:13:00 
         Рихтик Марта             98  ДЮСШ №9(1)       17:14:00 
         Коваль Марта             98  Юність           17:15:00 
         Статій Анна              98  ДЮСШ-6(2)        17:16:00 
         Юник Леся                98  ДЮСШ №9(1)       17:17:00 
         Клим Анастасія           97  Новий Розділ     17:18:00 
         Кузяк Діана              97  ДЮСШ Надія       17:19:00 
         Лавна Надія              97  ТКЦ Княжий       17:20:00 
         Блак Галина              97  ДЮСШ-6(3)        17:21:00 















 Ж18  (10) 











 

















                 

















                            

         Березюк Оксана           95  ТКЦ Княжий       17:32:00 
         Ярема Зоряна             99  ДЮСШ-6(5)        17:33:00 
         Дударєва Аня             95  ДЮСШ Надія       17:34:00 
         Богдан Софія             95  ДЮСШ-6(5)        17:35:00 
         Дідик Марта              95  ДЮСШ №9(1)       17:36:00 
         Вихопень Тетяна          95  ДЮСШ Надія       17:37:00 
         Щурко Аделіна            96  ДЮСШ №9(2)       17:38:00 
         Хом’якова Марія          96  ТКЦ Княжий       17:39:00 
         Пенчук Марія             96  ЛОЦКЕТУМ         17:40:00 
         Ключка Марія             95  ТКЦ Княжий       17:41:00 















 Ж21  (10) 











 

















                 

















                            

         Матвіїв Ірина            94  ДЮСШ-6(1)        17:22:00 
         Продан Христина          94  ДЮСШ №9(1)       17:23:00 
         Клочан Світлана          86  ДЮСШ Надія       17:24:00 
         Давиденко Тетяна         94  ДЮСШ-6(1)        17:25:00 
         Котило Маріанна          91  ДЮСШ Надія       17:26:00 
         Кушик Вікторія           85  Юність           17:27:00 
         Стисло Ольга             93  ДЮСШ №9(2)       17:28:00 
         Шутяк Руслана            92  ДЮСШ Надія       17:29:00 
         Штик Соломія             94  ДЮСШ-6(1)        17:30:00 
         Зозуля Оксана            93  ДЮСШ Надія       17:31:00 















 Ч12  (22) 











 

















                 

















                            

         Пипа Роман               02  ДЮСШ-6(4)        17:01:00 
         Боровець Станіслав       01  ДЮСШ-6(3)        17:02:00 
         Кузнєцов Роман           02  ДЮСШ-6(4)        17:03:00 
         Феденків Володимир       01  ДЮСШ №9(1)       17:04:00 
         Рибачок Олег             02  ДЮСШ-6(4)        17:05:00 
         Кушта Роман              02  ДЮСШ-6(3)        17:06:00 
         Кравчук Олег             02  ДЮСШ-6(2)        17:07:00 
         Сухій Данило             01  ДЮСШ-6(3)        17:08:00 
         Осух Тарас               03  Юність           17:09:00 
         Кравчук Юрій             01  ДЮСШ-6(2)        17:10:00 
         Гнідь Остап              02  ДЮСШ-6(3)        17:11:00 
         Андріїшин Андріан        02  ДЮСШ-6(4)        17:12:00 
         Покотицький Володя       02  ДЮСШ-6(3)        17:13:00 
         Продан Остап             01  ДЮСШ №9(1)       17:14:00 
         Кобилецький Воллодимир   01  ДЮСШ-6(3)        17:15:00 
         Лемцьо Ростислав         01  Новий Розділ     17:16:00 
         Денисевич Денис          01  ДЮСШ №9(1)       17:17:00 
         Заставський Павло        01  Новий Розділ     17:18:00 
         Швайка Павло             02  ДЮСШ-6(4)        17:19:00 
         Чос Андрій               01  ДЮСШ-6(3)        17:20:00 
         Буряк Ігор               04  ДЮСШ-6(2)        17:21:00 
         Шемракович Юрій          04  ДЮСШ-6(3)        17:22:00 















 Ч14  (12) 











 

















                 

















                            

         Синиця Олесь             00  ДЮСШ-6(5)        17:01:00 
         Кецкало Олександр        99  Новий Розділ     17:02:00 
         Олійник Юрій             00  ДЮСШ-6(2)        17:03:00 
         Максимець Назар          00  ДЮСШ-6(5)        17:04:00 
         Ферко Назар              00  Юність           17:05:00 
         Сліпчишин Віталій        00  ДЮСШ-6(4)        17:06:00 
         Костюкевич Влад          99  ДЮСШ №9(1)       17:07:00 
         Мархвінський Іван        99  Юність           17:08:00 
         Савка Дмитро             00  ДЮСШ-6(4)        17:09:00 
         Ямелинець Артем          00  ДЮСШ-6(5)        17:10:00 
         Мацьків Олег             98  ДЮСШ-6(1)        17:11:00 
         Жовнір Дмитро            98  Новий Розділ     17:12:00 















 Ч16  (21) 











 

















                 

















                            

         Грицько Олег             97  Юність           17:01:00 
         Стефанський Дмитро       98  ДЮСШ-6(5)        17:02:00 
         Подільчик Погдан         97  Юність           17:03:00 
         Коломієць Олександр м.   97  Новий Розділ     17:04:00 
         Кокаль Віталій           97  Юність           17:05:00 
         Миколюк Олександр        98  ДЮСШ №9(1)       17:06:00 
         Буденчук Степан          97  Юність           17:07:00 
         Цигилик Юрій             97  ТКЦ Княжий       17:08:00 
         Грудецький Євген         97  ДЮСШ-6(1)        17:09:00 
         Кавка Тарас              97  Юність           17:10:00 
         Салун Максим             97  Новий Розділ     17:11:00 
         Прочко Олег              98  Юність           17:12:00 
         Зінкевич Олег            98  ДЮСШ-6(2)        17:13:00 
         Пелех Зорян              97  Юність           17:14:00 
         Михалюк Богдан           97  ДЮСШ-6(1)        17:15:00 
         Шиняєв Юрій              97  Юність           17:16:00 
         Тарасюк Іван             97  ДЮСШ-6(2)        17:17:00 
         Лабик Андрій             97  Юність           17:18:00 
         Чмелик Андрій            98  ДЮСШ-6(2)        17:19:00 
         Нестерович Андрій        97  Юність           17:20:00 
         Тюмєнєв Олександр        98  ДЮСШ-6(2)        17:21:00 















 Ч18  (10) 











 

















                 

















                            

         Гощицький Володимир      96  ЛОЦКЕТУМ         17:17:00 
         Степаненко Роман         96  ДЮСШ-6(1)        17:18:00 
         Лук'янчук Андрій         95  ДЮСШ Надія       17:19:00 
         Мамонов Олександр        95  ДЮСШ №9(1)       17:20:00 
         Михалюк Олег             95  ДЮСШ-6(1)        17:21:00 
         Денисевич Віталій        95  ДЮСШ №9(1)       17:22:00 
         Наугольник Ігор          95  ЛОЦКЕТУМ         17:23:00 
         Багрій Назар             96  ДЮСШ №9(1)       17:24:00 
         Хіраш Дмитро             95  ДЮСШ-6(1)        17:25:00 
         Чигінь Назар             95  ДЮСШ-6(5)        17:26:00 















 Ч21  (15) 











 

















                 

















                            

         Васько Павло             93  ДЮСШ Надія       17:01:00 
         Бабич Сергій                 Особисто         17:02:00 
         Ільків Володимир         82  Юність           17:03:00 
         Чепіль Роман             68  Особисто         17:04:00 
         Карабаник Юрій           90  ТКЦ Княжий       17:05:00 
         Коровіцький Михайло      94  ДЮСШ Надія       17:06:00 
         Багрій Олег              93  ДЮСШ №9(1)       17:07:00 
         Грицай Нестор            88  ДЮСШ-6(1)        17:08:00 
         Заплатинський Тарас      93  ДЮСШ №9(1)       17:09:00 
         Чаус Михайло             92  ЦТК Левандівка   17:10:00 
         Бадан Юра                94  ДЮСШ Надія       17:11:00 
         Фридрих Ярослав          74  ДЮСШ №9(1)       17:12:00 
         Бевзюк Олександр             ДЮСШ Надія       17:13:00 
         Клим Володимир           93  Новий Розділ     17:14:00 
         Гедз Іван                93  ДЮСШ Надія       17:15:00 















  ЧВ  (2)  











 

















                 

















                            

         Глинський Петро          46  ТКЦ Княжий       17:42:00 
         Коломієць Олександр      63  Новий Розділ     17:43:00