Чемпіонат області 2013 Ср 24.04.2013 23:48
Club start list Спринт created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









 Stno       Chip     Name                     Class   Розряд     Start 














5    











 











ДЮСШ №9(1)           











 











   











 

                     Багрій Олег               Ч21    кмс     17:07:00 
           224952    Багрій Назар              Ч18    І       17:24:00 
                     Гром'як Ірина             Ж14    ІІ юн   17:27:00 
                     Денисевич Віталій         Ч18    ІІ      17:22:00 
                     Денисевич Денис           Ч12    ІІІ юн  17:17:00 
                     Юник Леся                 Ж16    ІІ юн   17:17:00 
                     Яриш Андрій               Ч14    ІІІ юн           
                     Рихтик Марта              Ж16    ІІ юн   17:14:00 
           224951    Фридрих Ярослав           Ч21    кмс     17:12:00 
                     Костюкевич Влад           Ч14    ІІІ юн  17:07:00 
                     Миколюк Олександр         Ч16    ІІ юн   17:06:00 
                     Продан Христина           Ж21    ІІ      17:23:00 
                     Продан Остап              Ч12    ІІІ юн  17:14:00 
                     Мамонов Олександр         Ч18    ІІ      17:20:00 
                     Дідик Марта               Ж18    І       17:36:00 
                     Заплатинський Тарас       Ч21    ІІ      17:09:00 
                     Феденків Володимир        Ч12    ІІІ юн  17:04:00 















6    











 











ДЮСШ №9(2)           











 











   











 

           224958    Стисло Ольга              Ж21    ІІ      17:28:00 
                     Щурко Аделіна             Ж18    ІІ      17:38:00 
                     Артимчук Аня              Ж14    ІІ юн   17:24:00 
                     Голик Таня                Ж12    ІІІ юн           















12   











 











ДЮСШ Надія           











 











   











 

          2111036    Клочан Світлана           Ж21    кмс     17:24:00 
          1300892    Бадан Юра                 Ч21    кмс     17:11:00 
          1300893    Вороніна Настя            Ж14    ІІ      17:33:00 
           515303    Котило Маріанна           Ж21    І       17:26:00 
          1300891    Зозуля Оксана             Ж21    кмс     17:31:00 
                     Лятамбор Олександр        Ч16    ІІІ              
                     Шутяк Руслана             Ж21    І       17:29:00 
                     Кузяк Діана               Ж16    ІІ      17:19:00 
                     Васько Павло              Ч21    кмс     17:01:00 
                     Павловська Вікторія       Ж16                     
          2111712    Бевзюк Олександр          Ч21    кмс     17:13:00 
                     Лук'янчук Андрій          Ч18    ІІ      17:19:00 
                     Коровіцький Михайло       Ч21    ІІІ     17:06:00 
                     Вихопень Тетяна           Ж18    ІІІ     17:37:00 
                     Дударєва Аня              Ж18    ІІІ     17:34:00 
                     Довжинська Діана          Ж12    ІІІ юн  17:29:00 
                     Мартинів Оля              Ж12    ІІІ юн  17:26:00 
                     Гедз Іван                 Ч21    ІІІ     17:15:00 















1    











 











ДЮСШ-6(1)            











 











   











 

          1006038    Давиденко Тетяна          Ж21    кмс     17:25:00 
          1006043    Штик Соломія              Ж21    І       17:30:00 
          1006029    Матвіїв Ірина             Ж21    І       17:22:00 
          1301897    Степаненко Роман          Ч18    І       17:18:00 
          1006058    Михалюк Олег              Ч18    ІІ      17:21:00 
          1301894    Грицай Нестор             Ч21    кмс     17:08:00 
          1006048    Михалюк Богдан            Ч16    І юн    17:15:00 
                     Мацьків Олег              Ч14    І юн    17:11:00 
          1006045    Хіраш Дмитро              Ч18    ІІІ     17:25:00 
          1006047    Грудецький Євген          Ч16    І       17:09:00 















2    











 











ДЮСШ-6(2)            











 











   











 

                     Кравчук Юрій              Ч12    б/р     17:10:00 
                     Олійник Юрій              Ч14    ІІІ юн  17:03:00 
                     Чмелик Андрій             Ч16    ІІ юн   17:19:00 
                     Сипко Ярина               Ж14    ІІІ юн  17:35:00 
                     Камінська Орися           Ж14    ІІІ юн  17:29:00 
                     Тарасюк Іван              Ч16    ІІ юн   17:17:00 
                     Зінкевич Олег             Ч16    ІІІ юн  17:13:00 
                     Тюмєнєв Олександр         Ч16    ІІІ юн  17:21:00 
                     Кут Марія                 Ж12    б/р     17:27:00 
                     Статій Анна               Ж16    ІІ юн   17:16:00 
                     Кравчук Олег              Ч12    б/р     17:07:00 
                     Буряк Ігор                Ч12    б/р     17:21:00 















3    











 











ДЮСШ-6(3)            











 











   











 

                     Блак Галина               Ж16    ІІ юн   17:21:00 
                     Кушта Роман               Ч12    б/р     17:06:00 
                     Кобилецький Воллодимир    Ч12    б/р     17:15:00 
                     Сухій Данило              Ч12    б/р     17:08:00 
                     Чос Андрій                Ч12    б/р     17:20:00 
                     Шемракович Юрій           Ч12    б/р     17:22:00 
                     Боровець Станіслав        Ч12    б/р     17:02:00 
                     Покотицький Володя        Ч12    б/р     17:13:00 
                     Гнідь Остап               Ч12    б/р     17:11:00 
                     Петренко Марія            Ж16    ІІ юн   17:13:00 
                     Дацько Настя              Ж12    б/р     17:25:00 
                     Покотицька Лілія          Ж12    б/р     17:32:00 















4    











 











ДЮСШ-6(4)            











 











   











 

                     Сліпчишин Віталій         Ч14    б/р     17:06:00 
                     Савка Дмитро              Ч14    б/р     17:09:00 
                     Швайка Павло              Ч12    б/р     17:19:00 
                     Пипа Роман                Ч12    б/р     17:01:00 
                     Кузнєцов Роман            Ч12    б/р     17:03:00 
                     Рибачок Олег              Ч12    б/р     17:05:00 
                     Андріїшин Андріан         Ч12    б/р     17:12:00 
                     Андріїшин Василина        Ж12    б/р     17:31:00 
                     Андріїшин Юстина          Ж12    б/р     17:33:00 
                     Мамроха Настя             Ж14    б/р     17:37:00 
                     Стець Ярина               Ж14    б/р     17:30:00 
                     Федорій НАталя            Ж14    б/р     17:34:00 















90003











 











ДЮСШ-6(5)            











 











   











 

                     Новак Вікторія            Ж14    б/р     17:31:00 
                     Хомин Ольга               Ж14    б/р     17:25:00 
                     Хомин Оксана              Ж12    б/р     17:28:00 
                     Фесун Софія               Ж14    б/р     17:23:00 
                     Вихрест Діана             Ж14    б/р     17:28:00 
                     Васько Юлія               Ж12    б/р     17:24:00 
                     Богдан Софія              Ж18    б/р     17:35:00 
                     Ярема Зоряна              Ж18    б/р     17:33:00 
                     Максимець Назар           Ч14    б/р     17:04:00 
                     Ямелинець Артем           Ч14    б/р     17:10:00 
                     Синиця Олесь              Ч14    б/р     17:01:00 
          1006074    Чигінь Назар              Ч18    б/р     17:26:00 
                     Стефанський Дмитро        Ч16    б/р     17:02:00 















13   











 











ЛОЦКЕТУМ             











 











   











 

                     Гощицький Володимир       Ч18    І       17:17:00 
           502258    Літвінова Настя           Ж21    І                
                     Наугольник Ігор           Ч18    І       17:23:00 
                     Пенчук Андрій             Ч21    І                
                     Пенчук Марія              Ж18    ІІ      17:40:00 
                     Басараба Надія            Ж14    б/р     17:36:00 
                     Москаль Анастасія         Ж14    б/р     17:38:00 
                     Шалигіна Анастасія        Ж14    б/р     17:32:00 















90001











 











Новий Розділ         











 











   











 

                     Коломієць Олександр        ЧВ    б/р     17:43:00 
                     Кецкало Олександр         Ч14    б/р     17:02:00 
                     Салун Максим              Ч16    б/р     17:11:00 
                     Коломієць Олександр м.    Ч16    б/р     17:04:00 
                     Кіцинюк Руслан            Ч16    б/р              
                     Луцик Олег                Ч16    б/р              
                     Клим Володимир            Ч21    б/р     17:14:00 
                     Жовнір Дмитро             Ч14    б/р     17:12:00 
                     Лемцьо Ростислав          Ч12    б/р     17:16:00 
                     Лемцьо Тетяна             Ж14    б/р     17:26:00 
                     Клим Анастасія            Ж16    б/р     17:18:00 
                     Заставський Павло         Ч12    б/р     17:18:00 















14   











 











Особисто             











 











   











 

                     Гулядик Сергій            Ч21    ІІІ              
                     Чепіль Роман              Ч21    кмс     17:04:00 
          1301860    Бабич Сергій              Ч21    кмс     17:02:00 















7    











 











ТКЦ Княжий           











 











   











 

                     Березюк Оксана            Ж18    ІІ юн   17:32:00 
                     Глинський Петро            ЧВ    кмс     17:42:00 
                     Карабаник Юрій            Ч21    ІІ      17:05:00 
                     Ключка Марія              Ж18    ІІІ     17:41:00 
                     Лавна Надія               Ж16    ІІ юн   17:20:00 
                     Савка Назар               Ч12    б/р              
                     Хом’якова Марія           Ж18    ІІІ     17:39:00 
                     Цигилик Юрій              Ч16    ІІІ     17:08:00 
                     Яцковец Іван              Ч21    ІІ               
                     Яцковец Павло             Ч21    ІІІ              
                     Токарєва Настя            Ж12    б/р              















15   











 











ЦТК Левандівка       











 











   











 

                     Чаус Михайло              Ч21    І       17:10:00 















8    











 











Юність               











 











   











 

                     Кремпович Богданна        Ж12    ІІІ юн           
                     Кремпович Оля             Ж16    ІІ юн            
                     Коваль Марта              Ж16    І юн    17:15:00 
                     Коваль Василина           Ж16    ІІІ              
                     Осух Тарас                Ч12    ІІІ юн  17:09:00 
                     Кречківська Софія         Ж12    ІІІ юн  17:34:00 
                     Мархвінський Іван         Ч14    І юн    17:08:00 
                     Мокусій Богдан            Ч18    ІІІ              
                     Кречківський Михайло      Ч16    ІІ               
                     Прочко Олег               Ч16    І юн    17:12:00 
                     Ферко Назар               Ч14    ІІІ юн  17:05:00 
                     Кушик Вікторія            Ж21    кмс     17:27:00 
                     Гудак Віталій             Ч16    ІІІ              
                     Савчак Аня                Ж12    б/р     17:30:00 
                     Пелех Зорян               Ч16    б/р     17:14:00 
                     Кавка Тарас               Ч16    б/р     17:10:00 
                     Подільчик Погдан          Ч16    б/р     17:03:00 
                     Лабик Андрій              Ч16    б/р     17:18:00 
                     Ільків Володимир          Ч21    ІІ      17:03:00 
                     Грицько Олег              Ч16    б/р     17:01:00 
                     Шиняєв Юрій               Ч16    б/р     17:16:00 
                     Кокаль Віталій            Ч16    б/р     17:05:00 
                     Буденчук Степан           Ч16    б/р     17:07:00 
                     Нестерович Андрій         Ч16    б/р     17:20:00