Зелений стадіон 2012 Нд 20.05.2012 16:04
Results Підголоско created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









  Pl   Name                       YB   Club              ФСТ   Тренери   Stno    Time    Розряд Residence             















A  (10)                











 











7.3 km  0 m   16 C         











 

  1    Дудич Андрій                    ДЮСШ-6(1)         КМС                    1:08:32   Ч21                         
  2    Багрій Олег                     ДЮСШ №9(1)                               1:09:33   Ч20                         
  3    Чепіль Роман                    особисто          КМС                    1:12:18   Ч21                         
  4    Фридрих Ярослав                 ДЮСШ №9(1)                               1:24:16   Ч21                         
  5    Валявка Володимир               Кардинал          КМС                    1:32:47   Ч21                         
  6    Чаус Михайло М.                 Дозвілля           І                     1:36:54   Ч21                         
  7    Гулядик Сергій                  особисто           І                     2:32:18   Ч21                         
  8    Николаюк Володимир         85   Червоноград                              2:43:56   Ч21                         

       Красавін Никита            86   Червоноград                                mp      Ч21                         
       Шпік Володимир                  ДЮСШ-6(2)                                  dns     Ч18                         















B  (34)                











 











5.8 km  0 m   15 C         











 

  1    Степаненко Андрій               ДЮСШ-6(2)                                1:11:40   Ч18                         
  2    Карабаник Юра                   ТКЦ Княжий         ІІ                    1:15:39   Ч21                         
  3    Степаненко Роман                ДЮСШ-6(2)                                1:19:42   Ч16                         
  4    Васько Павло                    Орієнт            КМС                    1:22:50   Ч21                         
  5    Денисевич Віталій               ДЮСШ №9(1)                               1:30:23   Ч18                         
  6    Цигилик Юрій                    ТКЦ Княжий        ІІІ                    1:34:12   Ч16                         
  7    Зозуля Оксана                   Орієнт            КМС                    1:37:05   Ж21                         
  8    Давиденко Таня                  ДЮСШ-6(1)         КМС                    1:37:31   Ж21                         
  9    Багрій Назар                    ДЮСШ №9(1)                               1:41:08   Ч16                         
  10   Наугольник Ігор                 ЛОЦКЕТУМ           І                     1:46:04   Ч18                         
  11   Гощицький Володимир             ЛОЦКЕТУМ           І                     1:47:11   Ч16                         
  12   Хіменес Христина                ЛОЦКЕТУМ           І                     1:47:49   Ж21                         
  13   Яцковец Павло                   ТКЦ Княжий         ІІ                    1:53:06   Ч21                         
  14   Васюта Володимир                Васюта             І                     1:58:25    ЧВ                         
  15   Шутяк Руслана                   Орієнт             І                     2:00:41   Ж21                         
  16   Матвійчук Володимир        86   Червоноград                              2:02:17   Ч21                         
  17   Хом’якова Марія                 ТКЦ Княжий        ІІІ                    2:03:37   Ж16                         
  18   Коломієць Олександр        63   Новий Розділ      б/р                    2:05:10    ЧВ                         
  19   Бурда Юрій                 88   ДкГ                                      2:52:32   Ч21                         

       Кумар Роман                93   Червоноград                                mp      Ч21                         
       Стисло Ольга                    ДЮСШ №9(1)                                 mp      Ж20                         
       Чигінь Назар                    ДЮСШ-6(1)                                  mp                                  
       Грудецький Євген                ДЮСШ-6(2)                                  mp      Ч16                         
       Михалик Олег                    ДЮСШ-6(2)                                  mp      Ч18                         
       Бачинський Віктор          89   ДкГ                                        mp      Ч21                         
       Клим Володимир             94   Новий Розділ      б/р                      mp      Ч18                         
       Матвіїв Ірина                   ДЮСШ-6(1)          І                       dns     Ж18                         
       Штик Соломія                    ДЮСШ-6(1)          І                       dns     Ж18                         
       Літвінова Настя                 ЛОЦКЕТУМ           І                       dns     Ж21                         
       Лятамбор Олександр              Орієнт            ІІІ                      dns     Ч16                         
       Яцковец Іван                    ТКЦ Княжий         ІІ                      dns     Ч21                         
       Ільків Володимир                особисто           І                       dns     Ч21                         
       Денисенко Тамара                Кардинал          КМС                      dns     Ж21                         
       Турковська Оля             89   ДкГ                                        dns     Ж21                         















C  (22)                











 











2.9 km  0 m   8 C          











 

  1    Заплатинський Тарас             ДЮСШ №9(2)                         16     47:45    Ч20                         
  2    Мацьків Олег                    ДЮСШ-6(2)                          14     50:58    Ч14                         
  3    Мамонов Олександр               ДЮСШ №9(1)                         10     53:33    Ч18                         
  4    Михалик Богдан                  ДЮСШ-6(2)                          18     59:24    Ч16                         
  5    Степований Микола          85   Червоноград                        11    1:00:02   Ч21                         
  6    Щурко Аделіна                   ДЮСШ №9(1)                          4    1:00:09   Ж16                         
  7    Рихтик Марта                    ДЮСШ №9(1)                          2    1:02:18   Ж14                         

       Печнчук Марія                   ЛОЦКЕТУМ           ІІ              17      mp      Ж16                         
       Лавна Надія                     ТКЦ Княжий       ІІ юн             20      mp      Ж16                         
       Ключка Марія                    ТКЦ Княжий        ІІІ               6      mp      Ж18                         
       Березюк Оксана                  ТКЦ Княжий       ІІ юн              9      mp      Ж18                         
       Добжанський Володимир      93   ДкГ                                 7      mp      Ч21                         
       Кецтало Олександр               Новий Розділ                       19     disq     Ч14                         
       Вергун Марія                    ДЮСШ №9(1)                          8      dns     Ж16                         
       Іванець Аня                     ДЮСШ №9(2)                          5      dns     Ж16                         
       Скоромнікова Божена             ДЮСШ №9(2)                         13      dns     Ж16                         
       Чаус Тарас                      Дозвілля           І               21      dns     Ч21                         
       Пенчук Андрій                   ЛОЦКЕТУМ           І                3      dns     Ч21                         
       Урсул Зеновій                   Урсул                              22      dns      ЧВ                         
       Бурда Марія                93   ДкГ                                12      dns     Ж21                         
       Козак Іван                 93   ДкГ                                23      dns     Ч21                         
       Жовнір Дмитро              98   Новий Розділ      б/р               1      dns     Ч14                         















D  (23)                











 











1.0 km  0 m   6 C          











 

  1    Глинський Петро                 ТКЦ Княжий        КМС              41     15:29     ЧВ                         
  2    Денисевич Денис                 ДЮСШ №9(1)                         51     21:00    Ч12                         
  3    Костюкевич Влад                 ДЮСШ №9(2)                         55     22:58    Ч12                         
  4    Юник Леся                       ДЮСШ №9(2)                         32     33:42    Ж14                         
  5    Гром'як Ірина                   ДЮСШ №9(1)                         38     34:05    Ж14                         
  6    Швець Богдан                    ЦТК Левандівка                     42     41:01    Ч14                         
  7    Звольська Настя                 ЦТК Левандівка                     31     47:29    Ж16                         
  8    Яриш Андрій                     ДЮСШ №9(2)                         46     54:14    Ч14                         
  9    Савка Назар                     ТКЦ Княжий        б/р              36    1:04:13   Ч12                         

       Миколюк Олександр               ДЮСШ №9(1)                         33      dns     Ч14                         
       Артимчук Аня                    ДЮСШ №9(2)                         44      dns     Ж12                         
       Вергун Андрій                   ДЮСШ №9(2)                         35      dns     Ч12                         
       Голик Таня                      ДЮСШ №9(2)                         53      dns     Ж12                         
       Продан Остап                    ДЮСШ №9(2)                         49      dns     Ч12                         
       Бордун Роман                    Дозвілля          б/р              52      dns     Ч14                         
       Максимець Назар                 Дозвілля          б/р              50      dns     Ч12                         
       Маковський Роман                ЦТК Левандівка                     54      dns     Ч16                         
       Токарева Настя                  ТКЦ Княжий        б/р              45      dns     Ж12                         
       Паламар Володимир               ТКЦ Княжий        б/р              43      dns     Ч12                         
       Урсул Людмила                   Урсул                              48      dns      ЖВ                         
       Урсул Марія                     Урсул                              39      dns     Ж14                         
       Дідич Дара                      Дідич                              37      dns     Ж12                         
       Дідич Орися                     Дідич                              40      dns     Ж12                         















Open  (15)             











 











0.9 km  0 m   5 C          











 

  1    Сеньків Олег               97   ДкГ                                114    28:18    Ч16                         
  2    Скачков Нікіта             97   ДкГ                                104    38:21    Ч16                         
  3    Войнович Денис                  ЦТК Левандівка                     103    39:20    Ч12                         
  4    Коломієць Олександр м.     97   Новий Розділ      б/р              101    41:24    Ч16                         

       Марод Діана                99   ДкГ                                116    disq     Ж14                         
       Багінська Вікторія         98   ДкГ                                112    disq     Ж14                         
       Гладяк Христина            98   ДкГ                                107    disq     Ж14                         
       Керницький Роман           98   ДкГ                                109    disq     Ч14                         
       Братина Юрій               88   Новий Розділ      б/р              115    disq     Ч21                         
       Лемцьо Ростислав           02   Новий Розділ      б/р              113    disq     Ч12                         
       Лемцьо Тетяна              99   Новий Розділ      б/р              108    disq     Ж14                         
       Дідич Уляна                     Дідич                              106     dns      ЧВ                         
       Дідич Богдан                    Дідич                              102     dns      ЧВ                         
       Клим Анастасія             97   Новий Розділ      б/р              105     dns     Ж16                         
       Заставський Павло          01   Новий Розділ      б/р              111     dns     Ч12