http://www.infodez.ru/
Чемпіонат України МТБО Нд 08.04.2012 16:47
Results Коротка дистанція created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









 Pl  Name                       YB   Club             Text2  Text3     Stno    Time    Text1  Residence             















Ж14  (4)               











 











2.5 km  0 m   5 C          











 

 1   Сотмарі Діана              99   Закарп. - 3             Жданович          26:15   ІІ юн                        
 2   Золтан Олександра          98   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         28:04   ІІ юн                        
 3   Моїсеєва Анастасія         99   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         30:32   ІІ юн                        
 4   Власик Іванна              98   Закарп. - 3                               59:44   ІІ юн                        















Ж17  (4)               











 











3.4 km  0 m   7 C          











 

 1   Жданович Олександра        96   Закарп. - 1             Жданович          32:49    кмс                         
 2   Шозда Наталія              97   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         33:17     ІІ                         

     Шмітко Каріна              96   Закарп. - 1                                mp      І юн                        
     Гафенко Марія              97   Закарп. - 1             Жданович          disq    ІІ юн                        















Ж21Е  (1)              











 











6.7 km  0 m   11 C         











 

 1   Жданович Віра              76   Закарп. - 1             Жданович          55:24    кмс                         















Ч14  (6)               











 











3.1 km  0 m   7 C          











 

 1   Шин Станіслав              00   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         21:53   ІІ юн                        
 2   Балла Олексій              98   Закарп. - 3       МОН   Расчупкін         24:15   ІІ юн                        
 3   Гонак Мирослав             99   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         24:54   ІІ юн                        
 4   Козар Василь               99   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         25:14   ІІ юн                        
 5   Кандиба Дмитро             98   Закарп. - 3       МОН   Расчупкін         25:58   ІІ юн                        
 6   Мартинов Денис             99   Закарп. - 3             Жданович          42:42   ІІ юн                        















Ч17  (15)              











 











6.2 km  0 m   9 C          











 

 1   Товт Крістіан              95   Закарп. - 1             Жданович          33:37    І юн                        
 2   Михалюк Богдан             97   Львівська               Грицай Н.         39:15    ІІІ                         
 3   Лизак Марк                 96   Закарп. - 1             Жданович          39:21     І                          
 4   Грудецький Євген           97   Львівська               Косів Є.          39:40     І                          
 5   Степаненко Роман           96   Львівська         МОН   Косів О.          40:00    кмс                         
 6   Гірич Андрій               95   Закарп. - 3             Жданович          42:08    І юн                        
 7   Михалюк Олег               95   Львівська               Грицай Н.         47:27    ІІІ                         
 8   Козловський Володимир      97   Закарп. - 1             Жданович          50:16    І юн                        
 9   Майданевич Ігор            97   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         50:32    І юн                        
 10  Шалаєв Максиміліан         96   Закарп. - 3             Жданович          51:13    І юн                        
 11  Колесник Георгій           95   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         57:24    І юн                        
 12  Диба Богдан                97   Закарп. - 1             Жданович         1:01:04   І юн                        
 13  Бубряк Едуард              97   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін        1:02:44  ІІ юн                        
 14  Шалаєв Данило              97   Закарп. - 3             Жданович         1:10:07   І юн                        
 15  Шмітзен Тарас              97   Закарп. - 3                              1:14:30  ІІ юн                        















Ч20  (5)               











 











6.7 km  0 m   11 C         











 

 1   Касьянов Олександр         94   Закарп. - 2       МОН   Касьянов          38:35    кмс                         
 2   Зубенко Олександр          95   Закарп. - 1             Жданович          39:17     І                          
 3   Хойдра Сергій              95   Закарп. - 1                               40:37     І                          
 4   Морозов Василь             95   Закарп. - 2       МОН   Расчупкін         42:36    І юн                        
 5   Бадан Юрій                 94   Львівська         МОН   Маясов К.         54:01    кмс                         















Ч21А  (2)              











 











5.8 km  0 m   7 C          











 

 1   Матвійчук Володимр         86   Львівська                                 47:48    ІІІ                         
 2   Николаюк Володимир         85   Львівська                                 52:59    ІІІ                         















Ч21Е  (6)              











 











10.7 km  0 m   16 C        











 

 1   Пажух Ярослав              90   Львівська         МОН   Косів Є.          58:26    кмс                         
 2   Гутлебет Ференц            88   Закарп. - 1             Готра С.П         58:33    кмс                         
 3   Жданович Олексій           76   Закарп. - 1             самостiйн         58:35    кмс                         
 4   Бондарук Максим            91   Волинська               Войтович         1:10:32    І                          
 5   Прокопчук Сергій           88   Чернівці                                 1:11:14   кмс                         
 6   Расчупкін Андрій           87   Закарп. - 3       МОН   Цепурдей         1:18:21    І                          















Ч40  (1)               











 











6.2 km  0 m   9 C          











 

 1   Касьянов Руслан            67   Закарп. - 2             Цепурдей          44:21     МС                         















Ч60  (1)               











 











2.5 km  0 m   5 C          











 

 1   Ведерніков Геннадій        49   Закарп. - 3             Жданович          27:55     ІІ