Чемпіонат області 2011 Нд 10.04.2011 17:14
Results Довга created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









 Pl  Name                        YB    Club                     Товариство   Тренери               Stno   Time    Розряд  Residence             















Ж12  (13)              











 











1.3 km  0 m   7 C          











 

 1   Моїсеєва Анастасія          99    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп        32:37    ІІІ юн                        
 2   Вороніна Анастасія          99    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.                35:30    ІІІ юн                        
 3   Щадило Тетяна               00    ДЮСШ-6 (4)                            Сташків В                   49:43     б/р                          
 4   Пілат Христина              00    ДЮСШ-6 (4)                            Сташків В                  1:13:28    б/р                          
 5   Овсінська Оксана            01    ДЮСШ-6 (2)                            Сташків В                  1:16:20    б/р                          
 6   Солодка Софія               01    ДЮСШ-6 (4)                            Сташків В                  1:21:30    б/р                          
 7   Гром’як Ірина               99    ДЮСШ-9 (2)                 освіта     Фридрих Я.                 1:27:22   ІІІ юн                        
 8   Сипко Ярина                 99    ДЮСШ-6 (3)                            Хомин                      1:46:16    б/р                          
 9   Фесун Софія                 00    ДЮСШ-6 (4)                            Сташків В                  1:48:32   ІІІ юн                        

     Кремпович Богданна          00    Юність                     освіта     КушикВ.Б                     dns       б/р                         
     Бучак Анастасія             99    ДЮСШ-9 (2)                 освіта     Фридрих                      dns     ІІІ юн                        
     Стасурак Валерія            00    ДЮСШ-9 (2)                 освіта                                  dns     ІІІ юн                        
     Камінська Орися             00    ДЮСШ-6 (3)                            Хомин                        dns      б/р                          















Ж14  (12)              











 











2.2 km  0 m   11 C         











 

 1   Шозда Наталія               97    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп        47:51    ІІ юн                         
 2   Кузяк Діана                 97    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.                51:21    ІІІ юн                        
 3   Юник Леся                   98    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Сахненко                    59:37    ІІІ юн                        
 4   Лавна Надія                 97    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.            1:17:28    б/р                          
 5   Статій Аня                  98    ДЮСШ-6 (1)                            Хомин І                    1:32:23     ІІ                          
 6   Коваль Марта                98    Юність                     освіта     КушикВ.Б                   1:40:23   ІІІ юн                        
 7   Максимишин Марта            98    ДЮСШ-6 (1)                            Хомин І.                   1:42:23   ІІІ юн                        
 8   Вергун Марія                97    ДЮСШ-9 (2)                 освіта                                1:47:40   ІІІ юн                        

     Золтан Олександра           98    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп          mp     ІІІ юн                        
     Кремпович Оля               97    Юність                     освіта     КушикВ.Б                     dns     ІІ юн                         
     Рихтик Марта                98    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Фридрих                      dns     ІІІ юн                        
     Скоромнікова Божена         97    ДЮСШ-9 (2)                 освіта                                  dns     ІІ юн                         















Ж16  (6)               











 











2.8 km  0 m   12 C         











 

 1   Щурко Аделіна               96    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Сахненко                    47:19    ІІ юн                         
 2   Пенчук Марія                96    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     Маясов                      50:30     ІІІ                          
 3   Хом'якова Марія             96    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.             53:46     І юн                         
 4   Павловська Вікторія         97    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.                55:39    ІІІ юн                        

     Коваль Василина             96    Юність                     освіта     КушикВ.Б                      mp      ІІІ                          
     Березюк Оксана              95    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.               mp      б/р                          















Ж18  (5)               











 











6.4 km  0 m   15 C         











 

 1   Зозуля Оксана               93    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.               1:02:08     І                           
 2   Давиденко Тетяна            94    ДЮСШ-6 (1)                            Косів О.О., Грицай Н       1:06:01    КМС                          
 3   Матвіїв Ірина               94    ДЮСШ-6 (1)                            Косів О.О., Грицай Н       1:06:45     І                           
 4   Штик Соломія                94    ДЮСШ-6 (1)                            Косів О.О., Грицай Н       1:17:14     І                           
 5   Стисло Ольга                93    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Фридрих                    1:59:18   ІІ юн                         















Ж21  (7)               











 











6.4 km  0 m   15 C         











 

 1   Котило Галина                     безпритульні                                                     1:14:48                                 
 2   Хіменес Христина            87    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     особ.                      1:16:16     І                           
 3   Шутяк Руслана               92    ДЮСШ Надія                                                       1:16:57     І                           
 4   Літвінова Анастасія         88    ЛОЦКЕТУМ                                                         1:39:20    кмс                          
 5   Герасименко В               92    ДЮСШ Надія                  Колос     Заліско.О.К.               2:34:31   ІІІ юн                        

     Котило Маріанна             91    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.                  mp       І                           
     Клочан Світлана             88    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.                 dns      КМС                          















Ч12  (16)              











 











1.7 km  0 m   9 C          











 

 1   Сватко Артур                99    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп        26:58    ІІІ юн                        
 2   Чмелик Андрій               99    ДЮСШ-6 (1)                            Фалісей В                   37:44     б/р                          
 3   Шелест Ілля                 99    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп        41:28     б/р                          
 4   Гаврушко Юрій                     ДЮСШ-6 (4)                                                        43:00                                  
 5   Фещак Дмитро                00    ДЮСШ-6 (3)                            Фалісей В                   51:08     б/р                          
 6   Луців остап                 99    ДЮСШ-6 (3)                            Підлужна                    54:40     б/р                          
 7   Денисевич Денис             00    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Фридрих                    1:10:16   ІІІ юн                        
 8   Паленга Святослав           00    Юність                     освіта     КушикВ.Б                   1:12:07    б/р                          
 9   Дрозд Віталій               00    ДЮСШ-6 (4)                            Сташків В                  1:12:44    б/р                          
 10  Каденюк Святослав           00    ДЮСШ-6 (4)                            Фалісей В                  1:33:08    б/р                          
 11  Костишин Ростислав          00    ДЮСШ-6 (3)                            Вавринкевич                1:38:00    б/р                          

     Гречник Віталій             00    Юність                     освіта     КушикВ.Б                      mp       б/р                         
     Мархвінський Іван           99    Юність                     освіта     КушикВ.Б                      mp     ІІ юн                         
     Олійник Юрій                99    ДЮСШ-6 (2)                            Фалісей В                     mp      б/р                          
     Сліпчишин Віталій           00    ДЮСШ-6 (3)                            Хомин                         mp      б/р                          
     Скоропад Андріан            00    ДЮСШ-6 (2)                            Вавринкевич                  dns      б/р                          















Ч14  (22)              











 











2.5 km  0 m   12 C         











 

 1   Грудецький Євген            97    ДЮСШ-6 (2)                            Косів О.О.                  27:54     І юн                         
 2   Мацьків Олег                95    ДЮСШ-6 (2)                            Грицай Н.                   32:09    ІІ юн                         
 3   Михалюк Богдан              97    ДЮСШ-6 (1)                            Грицай Н                    35:30    ІІ юн                         
 4   Французов Владислав         98    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп        36:19    ІІ юн                         
 5   Приймак Павло               97    Ужгород                               Гутлебет Ф.                 36:35     І юн                         
 6   Кот Дмитро                  98    ДЮСШ-6 (2)                            Вавринкевич                 41:53     б/р                          
 7   Миколюк Олександр           98    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Сахненко                    42:45    ІІ юн                         
 8   Павлюк Андрій               98    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Сахненко                   1:08:49   ІІІ юн                        
 9   Тарасюк іван                97    ДЮСШ-6 (3)                            Хомин І                    1:17:10    б/р                          
 10  Тюмєнєв Олександр           97    ДЮСШ-6 (3)                            Підлужна                   1:21:03    б/р                          
 11  Гудак Віталій               97    Юність                     освіта     КушикВ.Б                   1:29:01    ІІІ                          
 12  Лукачина Володимир          97    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп       1:29:05   ІІІ юн                        
 13  Ющишин Володя               98    ДЮСШ-6 (4)                            Фалісей В                  2:00:35    б/р                          
 14  Кречківський Михайло        97    Юність                     освіта     КушикВ.Б                   2:18:13   ІІ юн                         

     Колодій Віктор              97    Юність                     освіта     КушикВ.Б                      mp      ІІІ                          
     Прочко Олег                 98    Юність                     освіта     КушикВ.Б                      mp     ІІ юн                         
     Ілясевич Олег               98    ДЮСШ-9 (2)                 освіта     Сахненко                      mp     ІІІ юн                        
     Новіков Юрій                97    ДЮСШ-6 (3)                            Підлужна                      mp      б/р                          
     Цигилик Юрій                97    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.               mp      б/р                          
     Вишневський Ігор            97    ДЮСШ-6 (2)                            Косів О                      dns      І юн                         
     Бень Роман                  97    ДЮСШ-6 (3)                            Вавринкевич                  dns      б/р                          
     Кулик Ігор                  97    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.              dns      б/р                          















Ч16  (18)              











 











3.4 km  0 m   10 C         











 

 1   Степаненко Андрій           95    ДЮСШ-6 (1)                            Косів О.О., Грицай Н        31:50      І                           
 2   Шпік Володимир              95    ДЮСШ-6 (1)                            Косів Є.С.                  35:57     КМС                          
 3   Гощицький Волод             96    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     Маясов                      37:26      ІІ                          
 4   Зубенко Зубенко             95    Ужгород                               Жданович О.                 43:46     І юн                         
 5   Денисевич Віталій           95    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Фридрих                     44:03      ІІ                          
 6   Притула Андріан             96    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     Маясов                      44:48      ІІ                          
 7   Багрій Назар                96    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Фридрих                     47:24     кмс                          
 8   Нагорний Ростислав          96    ДЮСШ-6 (3)                            Підлужна                    48:12    ІІІ юн                        
 9   Морозов Василь              95    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп        49:05     І юн                         
 10  Хіраш Дмитро                95    ДЮСШ-6 (2)                            Грицай Н                    49:59    ІІ юн                         
 11  Гаршанін Дмитро             95    Мукачево                   освіта     Расчупкіна Н.А., Цеп        50:19    ІІ юн                         
 12  Лятамбор Олександр          95    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.                52:36    ІІІ юн                        
 13  Михалюк Олег                95    ДЮСШ-6 (3)                            Грицай Н.                   56:18    ІІ юн                         
 14  Наугольник Ігор             95    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     Маясов                      57:34      ІІ                          
 15  Гнідець Олег                95    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.            1:07:20    б/р                          
 16  Мамонов Олександр           96    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Сахненко                   1:25:41   ІІ юн                         

     Степаненко Роман            96    ДЮСШ-6 (2)                            Косів О                       mp       ІІ                          
     Чехович Назар               96    ДЮСШ-9 (2)                 освіта     Сахненко                     dns     ІІ юн                         















Ч18  (11)              











 











7.0 km  0 m   17 C         











 

 1   Бадан Юрій                  94    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     Маясов                      47:01     КМС                          
 2   Багрій Олег                 93    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Фридрих                     48:53      І                           
 3   Хопта Роман                 93    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     Маясов                      51:45     КМС                          
 4   Касьянов Олександр          94    Мукачево                   освіта     Касьянов Р.В., Цепур        57:09     КМС                          
 5   Васько Павло                93    ДЮСШ Надія                  Колос     Воронін О.В.               1:06:02    кмс                          
 6   Яцковець Павло              94    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.            1:22:10    б/р                          
 7   Балла Сілард                93    Ужгород                               Жданович О.                1:26:05     І                           

     Заплатинський Тарас         93    ДЮСШ-9 (1)                 освіта     Сахненко                      mp       ІІ                          
     Тонкопій Анатолій           93    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.               mp      б/р                          
     Клочан Павло                93    ДЮСШ Надія                  Колос     Заліско О.К.                 dns       ІІ                          
     Гром’як Петро               93    ДЮСШ-9 (2)                 освіта     Сахненко                     dns       ІІ                          















Ч21  (14)              











 











7.0 km  0 m   17 C         











 

 1   Пажух Ярослав               90    ДЮСШ-6 (1)                            Косів Є.С.                  37:58     КМС                          
 2   Чепіль Роман                68    безпритульні                                                      41:22     кмс                          
 3   Грицай Нестор               88    ДЮСШ-6 (1)                                                        46:19     КМС                          
 4   Дудич Андрій                92    ДЮСШ-6 (2)                            Косів Є.С.                  48:02     КМС                          
 5   Карабаник Юрій              90    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.             57:08      ІІ                          
 6   Чаус Михайло                92    Дозвілля                                                         1:01:12     ІІ                          
 7   Ільків Володимир            82    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     особ.                      1:03:22     І                           
 8   Яцковець Іван               92    ТКЦ Княжий                            Глинський П. М.            1:07:35     ІІ                          
 9   Савчук Дмитро               89    Дозвілля                                                         1:15:06     І                           
 10  Гулядик Сергій              86    ДЮСШ Надія                  Колос     Заліско.О.К.               1:18:54    ІІІ                          
 11  Маясов Леонід               85    ЛОЦКЕТУМ                   освіта     особ.                      1:21:48    КМС                          
 12  Пенчук Андрій               90    ЛДУФК                      освіта                                1:23:52                                 
 13  Сомик Андрій                      Дозвілля                                                         2:09:36                                 

     Бевзюк Олександр            90    ДЮСШ Надія                  Колос     самостійно                   dns      КМС                          















ЧВ  (4)                











 











3.4 km  0 m   10 C         











 

 1   Касьянов Руслан             67    Мукачево                   освіта     Цепурдей О.В.               44:23      МС                          
 2   Цепурдей Олександр          58    Мукачево                   освіта                                 46:14     КМС                          
 3   Глинський Петро                   ТКЦ Княжий                                                        48:35      І                           

     Мотичка Богдан              58    Юність                                                             dns