V Ігри молоді Сб 09.07.2011 15:02
Results Спринт created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









 Pl  Name                       YB   Club               Товариство Тренери             Stno   Time   Розряд Residence             















Ж12  (2)               











 











0.8 km  0 m   5 C          











 

     Кремпович Богданна         00   Юність               освіта   КушикВ.Б             2     disq     б/р                        
     Гром’як Ірина              99   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Фридрих Я.           1     disq   ІІІ юн                       















Ж14  (5)               











 











1.2 km  0 m   7 C          











 

 1   Юник Леся                  98   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Сахненко             6    19:05   ІІІ юн                       
 2   Лавна Надія                97   ТКЦ Княжий                    Глинський П. М.      4    21:32    б/р                         

     Кремпович Оля              97   Юність               освіта   КушикВ.Б             5     dns    ІІ юн                        
     Коваль Марта               98   Юність               освіта   КушикВ.Б             3     dns    ІІІ юн                       
     Мороз Соломія              97   Юність               освіта   Кушик В.Б.           7     dns     б/р                         















Ж16  (4)               











 











1.6 km  0 m   7 C          











 

 1   Хом'якова Марія            96   ТКЦ Княжий                    Глинський П. М.      11   41:47    І юн                        
 2   Березюк Оксана             95   ТКЦ Княжий                    Глинський П. М.      10   43:31    б/р                         
 3   Ключка Марія               95   ТКЦ Княжий                                         8    45:29     ІІ                         

     Коваль Василина            96   Юність               освіта   КушикВ.Б             9     dns     ІІІ                         















Ж20  (8)               











 











2.1 km  0 m   9 C          











 

 1   Давиденко Тетяна           94   ДЮСШ-6 (1)                    Косів О.О., Грицай   18   19:56    КМС                         
 2   Матвіїв Ірина              94   ДЮСШ-6 (1)                    Косів О.О., Грицай   12   23:44     І                          
 3   Штик Соломія               94   ДЮСШ-6 (1)                    Косів О.О., Грицай   16   24:02     І                          
 4   Пенчук Марія               96   ЛОЦКЕТУМ             освіта   Маясов               14   34:02    ІІІ                         
 5   Кузяк Діана                97   ДЮСШ Надія           Колос    Воронін О.В.         13   35:12   ІІІ юн                       
 6   Вороніна Анастасія         99   ДЮСШ Надія           Колос    Воронін О.В.         17   44:45   ІІІ юн                       

     Шутяк Руслана              92   ДЮСШ Надія           Колос    Заліско.О.К.         19    disq     І                          
     Зозуля Оксана              93   ДЮСШ Надія           Колос    Воронін О.В.         15    dns      І                          















Ж21  (1)               











 











2.1 km  0 m   9 C          











 

 1   Хіменес Христина           87   ЛОЦКЕТУМ             освіта   особ.                20   26:35     І                          















Ч12  (2)               











 











1.2 km  0 m   7 C          











 

 1   Феденків Володя            99   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Фридрих              22   34:42    б/р                         
 2   Мархвінський Іван          99   Юність               освіта   КушикВ.Б             21   47:08   ІІ юн                        















Ч14  (8)               











 











1.6 km  0 m   7 C          











 

 1   Гудак Віталій              97   Юність               освіта   КушикВ.Б             27   21:50    ІІІ                         
 2   Миколюк Олександр          98   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Сахненко             26   23:33   ІІ юн                        
 3   Колодій Віктор             97   Юність               освіта   КушикВ.Б             25   23:53    ІІІ                         
 4   Ілясевич Олег              98   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Сахненко             24   25:07   ІІІ юн                       
 5   Прочко Олег                98   Юність               освіта   КушикВ.Б             31   37:10   ІІ юн                        
 6   Базюк Стас                 98   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Сахненко             30   38:19   ІІІ юн                       

     Кречківський Михайло       97   Юність               освіта   КушикВ.Б             29    disq   ІІ юн                        
     Цигилик Юрій               97   ТКЦ Княжий                    Глинський П. М.      28    dns     б/р                         















Ч16  (1)               











 











2.3 km  0 m   10 C         











 

     Чехович Назар              96   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Сахненко             32    dns    ІІ юн                        















Ч20  (17)              











 











2.4 km  0 m   12 C         











 

 1   Бадан Юрій                 94   ЛОЦКЕТУМ             освіта   Маясов               42   20:14    КМС                         
 2   Багрій Олег                93   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Фридрих              44   20:23     І                          
 3   Шпік Володимир             95   ДЮСШ-6 (1)                    Косів Є.С.           35   21:26    КМС                         
 4   Гощицький Волод            96   ЛОЦКЕТУМ             освіта   Маясов               34   22:28     ІІ                         
 5   Хопта Роман                93   ЛОЦКЕТУМ             освіта   Маясов               46   23:03    КМС                         
 6   Наугольник Ігор            95   ЛОЦКЕТУМ             освіта   Маясов               37   23:48     ІІ                         
 7   Степаненко Роман           96   ДЮСШ-6 (1)                    Косів О              33   23:59     ІІ                         
 8   Багрій Назар               96   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Фридрих              36   25:03    кмс                         
 9   Степаненко Андрій          95   ДЮСШ-6 (1)                    Косів О.О., Грицай   45   25:30     І                          
 10  Яцковець Іван              92   ТКЦ Княжий                    Глинський П. М.      38   26:55     ІІ                         
 11  Притула Андріан            96   ЛОЦКЕТУМ             освіта   Маясов               39   27:06     ІІ                         
 12  Лятамбор Олександр         95   ДЮСШ Надія           Колос    Воронін О.В.         43   30:22   ІІІ юн                       

     Грудецький Євген           97   ДЮСШ-6 (1)                    Косів О.О.           41    disq    І юн                        
     Мамонов Олександр          96   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Сахненко             49    dns    ІІ юн                        
     Заплатинський Тарас        93   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Сахненко             47    dns      ІІ                         
     Дудич Андрій               92   ДЮСШ-6 (1)                    Косів Є.С.           48    dns     КМС                         
     Тонкопій Анатолій          93   ТКЦ Княжий                    Глинський П. М.      40    dns     б/р                         















Ч21  (6)               











 











2.4 km  0 m   12 C         











 

 1   Пажух Ярослав              90   ДЮСШ-6 (1)                    Косів Є.С.           50   18:35    КМС                         
 2   Чепіль Роман               68   безпритульні                                       52   21:35    кмс                         
 3   Карабаник Юрій             90   ТКЦ Княжий                    Глинський П. М.      54   26:27     ІІ                         

     Фридрих Ярослав            74   ДЮСШ-9 (1)           освіта   Фридрих              53    dns     кмс                         
     Грицай Нестор              88   ДЮСШ-6 (1)                                         55    dns     КМС                         
     Порубай Олег                    Волинь                        Гуцаленко В.         51    dns      ІІ