Зелений стадіон 7-8 етапи Сб 08.09.2012 14:42
Results Стрийський парк created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









  Pl   Name                       YB   Club              ФСТ   Тренери        Stno    Time    Розряд Residence             















A  (29)                











 











4.0 km  0 m   22 C         











 

  1    Фечо Георгій                    особисто                                       24:16    Ч21                         
  2    Моспан Сергій              93   ДЮСШ Калуш                                     24:54    Ч21                         
  3    Мельник Тарас              93   Volyn-O Вол. обл  КМС                          25:00    Ч21                         
  4    Бадан Юра                  94   ЛОЦКЕТУМ          КМС                          25:20    Ч21                         
  5    Бабич Сергій                    особисто                                       25:50    Ч21                         
  6    Сіротов Євген                   особисто          КМС                          26:00    Ч21                         
  7    Багрій Олег                93   ДЮСШ №9(1)                                     26:03    Ч20                         
  8    Чепіль Роман                    особисто          КМС                          27:18    Ч21                         
  9    Поліщук Марія              94   ДЮСШ Калуш                                     27:37    Ж18                         
  10   Шпік Володимир             95   ДЮСШ-6(2)                                      28:21    Ч18                         
  11   Чаус Михайло М.                 Дозвілля           І                           31:44    Ч21                         
  12   Давиденко Таня                  ДЮСШ-6(1)         КМС                          33:51    Ж21                         
  13   Лятамбор Олександр              Орієнт            ІІІ                          34:30    Ч16                         
  14   Бобик Ілона                95   ДЮСШ Калуш        КМС                          35:43    Ж18                         
  15   Зозуля Оксана                   Орієнт            КМС                          36:10    Ж21                         
  16   Штик Соломія                    ДЮСШ-6(1)          І                           37:36    Ж18                         
  17   Мельницька Іванка               ДЮСШ Калуш        КМС                          42:29    Ж21                         
  18   Літвінова Настя                 ЛОЦКЕТУМ           І                           48:12    Ж21                         

       Николаюк Володимир         85   Червоноград                                     mp      Ч21                         
       Валявка Володимир               Кардинал          КМС                           mp      Ч21                         
       Фридрих Ярослав            74   ДЮСШ №9(1)                                      dns      ЧВ                         
       Дудич Андрій                    ДЮСШ-6(1)         КМС                           dns     Ч21                         
       Матвіїв Ірина                   ДЮСШ-6(1)          І                            dns     Ж18                         
       Степаненко Андрій          95   ДЮСШ-6(2)                                       dns     Ч18                         
       Хіменес Христина                ЛОЦКЕТУМ           І                            dns     Ж21                         
       Шутяк Руслана                   Орієнт             І                            dns     Ж21                         
       Грицай Нестор              88   ДЮСШ-6(2)                                       dns     Ч21                         
       Скрипка Олександр          76   Наш клуб Ів.-Фра  КМС                           dns     Ч21                         
       Волков Олег                     Кардинал                                        dns     Ч21                         















B  (27)                











 











2.9 km  0 m   15 C         











 

  1    Димарчук Валерій           95   Volyn-O Вол. обл   І                           19:06    Ч18                         
  2    Денисевич Віталій          95   ДЮСШ №9(1)                                     20:11    Ч18                         
  3    Михалюк Богдан             97   ДЮСШ-6(2)                                      20:26    Ч16                         
  4    Гощицький Володимир        96   ЛОЦКЕТУМ           І                           20:43    Ч16                         
  5    Наугольник Ігор            95   ЛОЦКЕТУМ           І                           20:55    Ч18                         
  6    Поліщук Леся               97   ДЮСШ Калуш        КМС                          21:28    Ж16                         
  7    Степований Микола          85   Червоноград                                    21:35    Ч21                         
  8    Мамонов Олександр          95   ДЮСШ №9(1)                                     21:44    Ч18                         
  9    Карабаник Юра              90   ТКЦ Княжий         ІІ                          21:49    Ч21                         
  10   Багрій Назар               96   ДЮСШ №9(1)                                     22:50    Ч16                         
  11   Михалюк Олег               95   ДЮСШ-6(2)                                      24:40    Ч18                         
  12   Клочан Світлана            86   НУ ЛП             КМС                          27:42    Ж21                         
  13   Стисло Ольга               93   ДЮСШ №9(1)                                     27:43    Ж20                         
  14   Коломієць Олександр        63   Новий Розділ      б/р                          27:48     ЧВ                         
  15   Хіраш Дмитро               95   ДЮСШ-6(2)                                      28:08    Ч18                         
  16   Мацьків Олег               98   ДЮСШ-6(2)                                      28:22    Ч14                         
  17   Чигінь Назар                    ДЮСШ-6(1)                                      29:24    Ч18                         
  18   Денисенко Тамара                Кардинал          КМС                          30:01    Ж21                         
  19   Щурко Аделіна              96   ДЮСШ №9(1)                                     32:47    Ж16                         
  20   Вороніна Настя                  Орієнт             ІІ                          36:01    Ж14                         
  21   Урсул Зеновій                   Урсул                                          36:11     ЧВ                         
  22   Лавна Надія                97   ТКЦ Княжий       ІІ юн                         43:50    Ж16                         

       Березюк Оксана             95   ТКЦ Княжий       ІІ юн                         disq     Ж18                         
       Грудецький Євген           97   ДЮСШ-6(2)                                       dns     Ч16                         
       Цигилик Юрій               97   ТКЦ Княжий        ІІІ                           dns     Ч16                         
       Хом’якова Марія            96   ТКЦ Княжий        ІІІ                           dns     Ж16                         
       Ключка Марія               95   ТКЦ Княжий        ІІІ                           dns     Ж18                         















C  (13)                











 











2.1 km  0 m   9 C          











 

  1    Кецкало Олександр          99   Новий Розділ                                   15:29    Ч14                         
  2    Салун Максим               97   Новий Розділ                                   17:28    Ч16                         
  3    Кузяк Діана                97   Орієнт                                         18:24    Ж16                         
  4    Миколюк Олександр          98   ДЮСШ №9(1)                                     18:33    Ч14                         
  5    Рихтик Марта               98   ДЮСШ №9(1)                                     20:09    Ж14                         
  6    Дідик Марта                95   ДЮСШ №9(2)                                     21:00    Ж18                         
  7    Урсул Людмила                   Урсул                                          23:26     ЖВ                         
  8    Юник Леся                  98   ДЮСШ №9(2)                                     32:08    Ж14                         
  9    Продан Христина            94   ДЮСШ №9(2)                                     32:47    Ж18                         
  10   Коломієць Олександр м.     97   Новий Розділ      б/р                          39:31    Ч16                         

       Вергун Марія               97   ДЮСШ №9(1)                                      dns     Ж16                         
       Заплатинський Тарас        93   ДЮСШ №9(2)                                      dns     Ч20                         
       Глинський Петро            46   ТКЦ Княжий        КМС                           dns      ЧВ                         















D  (14)                











 











1.2 km  0 m   9 C          











 

  1    Костюкевич Влад            99   ДЮСШ №9(2)                                     9:57     Ч12                         
  2    Денисевич Денис            01   ДЮСШ №9(1)                                     12:38    Ч12                         
  3    Строчук Яна                00   ДЮСШ Калуш                                     13:00    Ж12                         
  4    Продан Остап               01   ДЮСШ №9(2)                                     13:49    Ч12                         
  5    Яриш Андрій                98   ДЮСШ №9(2)                                     15:20    Ч14                         
  6    Урсул Марія                     Урсул                                          20:13    Ж12                         
  7    Герасимів Денис                 ДЦТСЕ                                          20:45    Ч-12                        
  8    Олач Уляна                      ДЦТСЕ                                          22:46    Ж-12                        
  9    Гром'як Ірина              99   ДЮСШ №9(1)                                     36:19    Ж14                         

       Вергун Андрій              01   ДЮСШ №9(2)                                      dns     Ч12                         
       Савка Назар                00   ТКЦ Княжий        б/р                           dns     Ч12                         
       Токарева Настя             01   ТКЦ Княжий        б/р                           dns     Ж12                         
       Паламар Володимир          01   ТКЦ Княжий        б/р                           dns     Ч12                         
       Яремків Юля                99   ДЮСШ №9(2)       ІІ юн                          dns     Ж14                         















Open  (3)              











 











0.8 km  0 m   4 C          











 

  1    Турчиняк Софія             97   ДЮСШ Калуш                                     13:32    Ж16                         

       Кіцинюк Руслан             97   Новий Розділ                                    dns     Ч16                         
       Луцик Олег                 97   Новий Розділ                                    dns