Зелений стадіон 7-8 етапи Нд 09.09.2012 15:34
Results Медова печера created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









  Pl   Name                       YB   Club              ФСТ   Тренери        Stno    Time    Розряд Residence             















A  (15)                











 











7.0 km  0 m   18 C         











 

  1    Пажух Ярослав                   ДЮСШ-6(1)         КМС                          51:42    Ч21                         
  2    Фечо Георгій                    Закарп.                                        58:27    Ч21                         
  3    Бадан Юра                  94   ЛОЦКЕТУМ          КМС                         1:02:05   Ч21                         
  4    Моспан Сергій              93   ДЮСШ Калуш                                    1:03:27   Ч21                         
  5    Мельник Тарас              93   Volyn-O Вол. обл  КМС                         1:06:44   Ч21                         
  6    Сіротов Євген                   Закарп.           КМС                         1:10:21   Ч21                         
  7    Поліщук Марія              94   ДЮСШ Калуш                                    1:16:45   Ж18                         
  8    Шпік Володимир             95   ДЮСШ-6(2)                                     1:16:57   Ч18                         
  9    Степаненко Роман           96   ДЮСШ-6(2)                                     1:21:00   Ч16                         
  10   Мельницька Іванка               ДЮСШ Калуш        КМС                         1:47:17   Ж21                         
  11   Бобик Ілона                95   ДЮСШ Калуш        КМС                         2:18:19   Ж18                         

       Николаюк Володимир         85   Червоноград                                     mp      Ч21                         
       Багрій Олег                93   ДЮСШ №9(1)                                      mp      Ч20                         
       Грицай Нестор              88   ДЮСШ-6(2)                                       dns     Ч21                         
       Скрипка Олександр          76   Наш клуб Ів.-Фра  КМС                           dns     Ч21                         















B  (33)                











 











4.3 km  0 m   13 C         











 

  1    Бабич Сергій                    особисто                                       36:29    Ч21                         
  2    Багрій Назар               96   ДЮСШ №9(1)                                     41:19    Ч16                         
  3    Фридрих Ярослав            74   ДЮСШ №9(1)                                     43:04     ЧВ                         
  4    Степаненко Андрій          95   ДЮСШ-6(2)                                      44:34    Ч18                         
  5    Валявка Володимир               Кардинал          КМС                          45:25    Ч21                         
  6    Михалюк Богдан             97   ДЮСШ-6(2)                                      45:38    Ч16                         
  7    Гощицький Володимир        96   ЛОЦКЕТУМ           І                           50:16    Ч16                         
  8    Карабаник Юра              90   ТКЦ Княжий         ІІ                          51:23    Ч21                         
  9    Волков Олег                     Кардинал                                       51:49    Ч21                         
  10   Димарчук Валерій           95   Volyn-O Вол. обл   І                           52:52    Ч18                         
  11   Михалюк Олег               95   ДЮСШ-6(2)                                      53:42    Ч18                         
  12   Гулядик Сергій             86   особисто           І                           53:49    Ч21                         
  13   Поліщук Леся               97   ДЮСШ Калуш        КМС                          54:24    Ж16                         
  14   Давиденко Таня                  ДЮСШ-6(1)         КМС                          56:22    Ж21                         
  15   Денисевич Віталій          95   ДЮСШ №9(1)                                     57:16    Ч18                         
  16   Степований Микола          85   Червоноград                                    59:45    Ч21                         
  17   Наугольник Ігор            95   ЛОЦКЕТУМ           І                          1:03:28   Ч18                         
  18   Чаус Михайло М.                 Дозвілля           І                          1:06:41   Ч21                         
  19   Зозуля Оксана                   Орієнт            КМС                         1:13:21   Ж21                         
  20   Коломієць Олександр        63   Новий Розділ      б/р                         1:19:32    ЧВ                         

       Лятамбор Олександр              Орієнт            ІІІ                           mp      Ч16                         
       Хіраш Дмитро               95   ДЮСШ-6(2)                                       mp      Ч18                         
       Матвіїв Ірина                   ДЮСШ-6(1)          І                            dns     Ж18                         
       Чигінь Назар                    ДЮСШ-6(1)                                       dns     Ч18                         
       Штик Соломія                    ДЮСШ-6(1)          І                            dns     Ж18                         
       Грудецький Євген           97   ДЮСШ-6(2)                                       dns     Ч16                         
       Літвінова Настя                 ЛОЦКЕТУМ           І                            dns     Ж21                         
       Хопта Роман                     ЛОЦКЕТУМ          КМС                           dns     Ч21                         
       Хіменес Христина                ЛОЦКЕТУМ           І                            dns     Ж21                         
       Шутяк Руслана                   Орієнт             І                            dns     Ж21                         
       Цигилик Юрій               97   ТКЦ Княжий        ІІІ                           dns     Ч16                         
       Хом’якова Марія            96   ТКЦ Княжий        ІІІ                           dns     Ж16                         
       Клочан Світлана            86   НУ ЛП             КМС                           dns     Ж21                         















C  (18)                











 











2.7 km  0 m   9 C          











 

  1    Денисенко Тамара                Кардинал          КМС                          39:11    Ж21                         
  2    Щурко Аделіна              96   ДЮСШ №9(1)                                     42:23    Ж16                         
  3    Урсул Зеновій                   Урсул                                          43:27     ЧВ                         
  4    Миколюк Олександр          98   ДЮСШ №9(1)                                     45:14    Ч14                         
  5    Мацьків Олег               98   ДЮСШ-6(2)                                      45:39    Ч14                         
  6    Коломієць Олександр м.     97   Новий Розділ      б/р                          52:33    Ч16                         
  7    Березюк Оксана             95   ТКЦ Княжий       ІІ юн                         54:26    Ж18                         
  8    Мамонов Олександр          95   ДЮСШ №9(1)                                     55:39    Ч18                         
  9    Вороніна Настя                  Орієнт             ІІ                         1:13:09   Ж14                         
  10   Стисло Ольга               93   ДЮСШ №9(1)                                    1:34:17   Ж20                         

       Рихтик Марта               98   ДЮСШ №9(1)                                      mp      Ж14                         
       Лавна Надія                97   ТКЦ Княжий       ІІ юн                          mp      Ж16                         
       Кецкало Олександр          99   Новий Розділ                                    mp      Ч14                         
       Салун Максим               97   Новий Розділ                                    mp      Ч16                         
       Заплатинський Тарас        93   ДЮСШ №9(2)                                      dns     Ч20                         
       Чаус Тарас                      Дозвілля           І                            dns     Ч21                         
       Ключка Марія               95   ТКЦ Княжий        ІІІ                           dns     Ж18                         
       Глинський Петро            46   ТКЦ Княжий        КМС                           dns      ЧВ                         















D  (17)                











 











1.8 km  0 m   7 C          











 

  1    Кузяк Діана                97   Орієнт                                         31:26    Ж16                         
  2    Костюкевич Влад            99   ДЮСШ №9(2)                                     34:39    Ч12                         
  3    Денисевич Денис            01   ДЮСШ №9(1)                                     37:34    Ч12                         
  4    Урсул Людмила                   Урсул                                          41:52     ЖВ                         
  5    Яриш Андрій                98   ДЮСШ №9(2)                                     42:46    Ч14                         
  6    Строчук Яна                00   ДЮСШ Калуш                                     43:14    Ж12                         
  7    Урсул Марія                     Урсул                                          46:28    Ж12                         
  8    Гром'як Ірина              99   ДЮСШ №9(1)                                     47:50    Ж14                         

       Вергун Андрій              01   ДЮСШ №9(2)                                      dns     Ч12                         
       Продан Остап               01   ДЮСШ №9(2)                                      dns     Ч12                         
       Юник Леся                  98   ДЮСШ №9(2)                                      dns     Ж14                         
       Савка Назар                00   ТКЦ Княжий        б/р                           dns     Ч12                         
       Токарева Настя             01   ТКЦ Княжий        б/р                           dns     Ж12                         
       Паламар Володимир          01   ТКЦ Княжий        б/р                           dns     Ч12                         
       Яремків Юля                99   ДЮСШ №9(2)       ІІ юн                          dns     Ж14                         
       Герасимів Денис                 ДЦТСЕ                                           dns     Ч-12                        
       Олач Уляна                      ДЦТСЕ                                           dns     Ж-12                        















Open  (3)              











 











1.0 km  0 m   5 C          











 

  1    Турчиняк Софія             97   ДЮСШ Калуш                                     14:33    Ж16                         

       Кіцинюк Руслан             97   Новий Розділ                                    dns     Ч16                         
       Луцик Олег                 97   Новий Розділ                                    dns