Чемпіонат області Пт 25.05.2012 18:49
Start list Коротка created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









    Stno     Chip     Name                    Course Club                Start 














 Ж12  (10) 











 

















                 

















                            

           1301841    Ревко Софія                    ДЮСШ-6(3)            1:00 
           1301881    Кремпович Богданна             Юність               2:00 
           1301854    Щадило Тетяна                  ДЮСШ-6(4)            3:00 
           1301874    Голик Таня                     ДЮСШ №9(2)           4:00 
           1301845    Камінська Орися                ДЮСШ-6(3)            5:00 
           1301882    Кречківська Софія              Юність               6:00 
           1301843    Сипко Ярина                    ДЮСШ-6(3)            7:00 
           1301855    Овсінська Оксана               ДЮСШ-6(4)            8:00 
           1301873    Артимчук Аня                   ДЮСШ №9(2)           9:00 
           1301842    Новак Вікторія                 ДЮСШ-6(3)           10:00 















 Ж14  (7)  











 

















                 

















                            

           1301846    Максимишин Марта               ДЮСШ-6(3)           27:00 
           1301878    Коваль Марта                   Юність              28:00 
           1301863    Бондарева Анета                ДЮСШ-6(4)           29:00 
           1301871    Рихтик Марта                   ДЮСШ №9(1)          30:00 
           1300893    Вороніна Настя                 ДЮСШ Надія          31:00 
           1301844    Кунинець Анастасія             ДЮСШ-6(3)           32:00 
           1301867    Гром'як Ірина                  ДЮСШ №9(1)          33:00 















 Ж16  (8)  











 

















                 

















                            

           1301823    Щурко Аделіна                  ДЮСШ №9(1)          18:00 
           1301865    Блак Галина                    ДЮСШ-6(4)           19:00 
           1301877    Кремпович Оля                  Юність              20:00 
           1301893    Пенчук Марія                   ЛОЦКЕТУМ            21:00 
           1301898    Кузяк Діана                    ДЮСШ Надія          22:00 
           1301805    Лавна Надія                    ТКЦ Княжий          23:00 
           1301858    Стась Ліля                     ДЮСШ-6(4)           24:00 
           1301806    Хом’якова Марія                ТКЦ Княжий          25:00 















 Ж18  (6)  











 

















                 

















                            

           1006045    Матвіїв Ірина                  ДЮСШ-6(1)           21:00 
           1301804    Ключка Марія                   ТКЦ Княжий          22:00 
           1006074    Давиденко Тетяна               ДЮСШ-6(1)           23:00 
           1301801    Березюк Оксана                 ТКЦ Княжий          24:00 
           1006043    Штик Соломія                   ДЮСШ-6(1)           25:00 
           1301825    Продан Христина                ДЮСШ №9(2)          26:00 















 Ж21  (9)  











 

















                 

















                            

           2111036    Клочан Світлана                НУ ЛП               11:00 
            502258    Літвінова Настя                ЛОЦКЕТУМ            12:00 
           1300891    Зозуля Оксана                  ДЮСШ Надія          13:00 
           1301859    Каролик Галина                 ДЮСШ-6(4)           14:00 
           1301889    Шутяк Руслана                  ДЮСШ Надія          15:00 
           1301888    Кушик Вікторія                 Юність              16:00 
            515303    Котило Маріанна                ДЮСШ Надія          17:00 
            224958    Стисло Ольга                   ДЮСШ №9(1)          18:00 
                      Хіменес Христина               ЛОЦКЕТУМ            19:00 















 Ч12  (14) 











 

















                 

















                            

           1301836    Дудніков Сергій                ДЮСШ-6(2)           12:00 
           1301856    Райхель Тарас                  ДЮСШ-6(4)           13:00 
           1301834    Олійник Юрій                   ДЮСШ-6(2)           14:00 
           1301868    Денисевич Денис                ДЮСШ №9(1)          15:00 
           1301851    Сліпчишин Віталій              ДЮСШ-6(3)           16:00 
           1301831    Світлик Юрій                   ДЮСШ-6(2)           17:00 
           1301876    Савка Назар                    ТКЦ Княжий          18:00 
           1301833    Кравчук Юрій                   ДЮСШ-6(2)           19:00 
           1301887    Ферко Назар                    Юність              20:00 
           1301872    Костюкевич Влад                ДЮСШ №9(1)          21:00 
           1301840    Фещак Дмитро                   ДЮСШ-6(2)           22:00 
           1301880    Осух Тарас                     Юність              23:00 
           1301835    Каденюк Святослав              ДЮСШ-6(2)           24:00 
           1301875    Продан Остап                   ДЮСШ №9(2)          25:00 















 Ч14  (16) 











 

















                 

















                            

           1301857    Євсєєв Володимир               ДЮСШ-6(4)            1:00 
           1301830    Мацьків Олег                   ДЮСШ-6(1)            2:00 
           1301861    Чень Петро                     ДЮСШ-6(4)            3:00 
           1301832    Єзерський Валентин             ДЮСШ-6(2)            4:00 
           1301853    Лебеденков Олександр           ДЮСШ-6(4)            5:00 
           1301837    Чмелик Андрій                  ДЮСШ-6(2)            6:00 
           1301886    Прочко Олег                    Юність               7:00 
           1301822    Яриш Андрій                    ДЮСШ №9(1)           8:00 
           1301848    Зінкевич Олег                  ДЮСШ-6(3)            9:00 
           1301838    Фарилевич Назар                ДЮСШ-6(2)           10:00 
           1301824    Миколюк Олександр              ДЮСШ №9(2)          11:00 
           1301849    Тюмєнєв Олександр              ДЮСШ-6(3)           12:00 
           1301883    Мархвінський Іван              Юність              13:00 
           1301839    Фургала Ігор                   ДЮСШ-6(2)           14:00 
           1301850    Юрас Юрій                      ДЮСШ-6(3)           15:00 
           1301862    Маліновський Руслан            ДЮСШ-6(4)           16:00 















 Ч16  (9)  











 

















                 

















                            

           1301890    Лятамбор Олександр             ДЮСШ Надія           1:00 
           1301807    Цигилик Юрій                   ТКЦ Княжий           2:00 
            224952    Багрій Назар                   ДЮСШ №9(1)           3:00 
           1301802    Глинський Петро                ТКЦ Княжий           4:00 
           1301896    Гощицький Володимир            ЛОЦКЕТУМ             5:00 
           1301897    Степаненко Роман               ДЮСШ-6(1)            6:00 
           1301885    Кречківський Михайло           Юність               7:00 
           1301847    Тарасюк Іван                   ДЮСШ-6(3)            8:00 
           1301829    Михалюк Богдан                 ДЮСШ-6(1)            9:00 















 Ч18  (8)  











 

















                 

















                            

           1006038    Михалюк Олег                   ДЮСШ-6(1)           42:00 
           1301895    Наугольник Ігор                ЛОЦКЕТУМ            43:00 
           1301826    Мамонов Олександр              ДЮСШ №9(2)          44:00 
           1006029    Степаненко Андрій              ДЮСШ-6(1)           45:00 
           1301821    Денисевич Віталій              ДЮСШ №9(1)          46:00 
           1006048    Шпік Володимир                 ДЮСШ-6(1)           47:00 
           1300892    Бадан Юра                      ДЮСШ Надія          48:00 
           1301884    Мокусій Богдан                 Юність              49:00 















 Ч21  (16) 











 

















                 

















                            

           1006047    Грицай Нестор                  ДЮСШ-6(1)           26:00 
           1301815    Степований Микола              Червоноград         27:00 
           1006058    Дудич Андрій                   ДЮСШ-6(1)           28:00 
           1301814    Николаюк Володимир             Червоноград         29:00 
                      Пенчук Андрій                  ЛОЦКЕТУМ            30:00 
           1301892    Гулядик Сергій                 Особисто            31:00 
           1301827    Пажух Ярослав                  ДЮСШ-6(1)           32:00 
           1301891    Чаус Михайло                   ЦТК Левандівка      33:00 
           1301809    Яцковец Іван                   ТКЦ Княжий          34:00 
            502259    Валявка Володимир              Кардинал            35:00 
            224951    Фридрих Ярослав                ДЮСШ №9(1)          36:00 
           1301813    Яцковец Павло                  ТКЦ Княжий          37:00 
           1301820    Багрій Олег                    ДЮСШ №9(1)          38:00 
           1301818    Матвійчук Володимир            Червоноград         39:00 
           1301803    Карабаник Юрій                 ТКЦ Княжий          40:00 
           2111794    Чепіль Роман                   Особисто            41:00