Чемпіонат області Сб 26.05.2012 19:41
Start list Довга created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









    Stno     Chip     Name                    Course Club                Start 














 Ж12  (2)  











 

















                 

















                            

           1301882    Кречківська, Софія             Юність               1:00 
           1301845    Камінська, Орися               ДЮСШ-6(3)            4:00 















 Ж14  (6)  











 

















                 

















                            

           1301867    Гром'як, Ірина                 ДЮСШ №9(1)           7:00 
           1301852    Статій, Аня                    ДЮСШ-6(3)           10:00 
           1301871    Рихтик, Марта                  ДЮСШ №9(1)          13:00 
           1300893    Вороніна, Настя                ДЮСШ Надія          16:00 
           1301869    Юник, Леся                     ДЮСШ №9(1)          19:00 
           1301846    Максимишин, Марта              ДЮСШ-6(3)           22:00 















 Ж16  (5)  











 

















                 

















                            

           1301879    Коваль, Василина               Юність               2:00 
           1301806    Хом’якова, Марія               ТКЦ Княжий           5:00 
           1301893    Пенчук, Марія                  ЛОЦКЕТУМ             8:00 
           1301898    Кузяк, Діана                   ДЮСШ Надія          11:00 
           1301805    Лавна, Надія                   ТКЦ Княжий          14:00 















 Ж18  (5)  











 

















                 

















                            

           1301894    Давиденко, Тетяна              ДЮСШ-6(1)            1:00 
           1301804    Ключка, Марія                  ТКЦ Княжий           4:00 
           1006043    Штик, Соломія                  ДЮСШ-6(1)            7:00 
           1301801    Березюк, Оксана                ТКЦ Княжий          10:00 
           1006045    Матвіїв, Ірина                 ДЮСШ-6(1)           13:00 















 Ж21  (5)  











 

















                 

















                            

           1300891    Зозуля, Оксана                 ДЮСШ Надія           3:00 
            224958    Стисло, Ольга                  ДЮСШ №9(1)           6:00 
           1301889    Шутяк, Руслана                 ДЮСШ Надія           9:00 
           2111036    Клочан, Світлана               НУ ЛП               12:00 
            515303    Котило, Маріанна               ДЮСШ Надія          15:00 















 Ч12  (5)  











 

















                 

















                            

           1301880    Осух, Тарас                    Юність               3:00 
           1301872    Костюкевич, Влад               ДЮСШ №9(1)           6:00 
           1301887    Ферко, Назар                   Юність               9:00 
           1301876    Савка, Назар                   ТКЦ Княжий          12:00 
           1301868    Денисевич, Денис               ДЮСШ №9(1)          15:00 















 Ч14  (5)  











 

















                 

















                            

           1301886    Прочко, Олег                   Юність               1:00 
           1301822    Яриш, Андрій                   ДЮСШ №9(1)           4:00 
           1301848    Зінкевич, Олег                 ДЮСШ-6(3)            7:00 
           1301883    Мархвінський, Іван             Юність              10:00 
           1301830    Мацьків, Олег                  ДЮСШ-6(1)           13:00 















 Ч16  (9)  











 

















                 

















                            

           1301885    Кречківський, Михайло          Юність               2:00 
           1301829    Михалюк, Богдан                ДЮСШ-6(1)            5:00 
           1301890    Лятамбор, Олександр            ДЮСШ Надія           8:00 
           1301897    Степаненко, Роман              ДЮСШ-6(1)           11:00 
           1301807    Цигилик, Юрій                  ТКЦ Княжий          14:00 
           1006074    Грудецький, Євген              ДЮСШ-6(2)           17:00 
           1301896    Гощицький, Володимир           ЛОЦКЕТУМ            20:00 
           1301802    Глинський, Петро               ТКЦ Княжий          23:00 
           1301847    Тарасюк, Іван                  ДЮСШ-6(3)           26:00 















 Ч18  (7)  











 

















                 

















                            

           1301884    Мокусій, Богдан                Юність               3:00 
           1006048    Шпік, Володимир                ДЮСШ-6(1)            6:00 
           1301864    Хіраш, Дмитро                  ДЮСШ-6(4)            9:00 
           1301895    Наугольник, Ігор               ЛОЦКЕТУМ            12:00 
           1006038    Михалюк, Олег                  ДЮСШ-6(1)           15:00 
           1300892    Бадан, Юра                     ДЮСШ Надія          18:00 
           1006029    Степаненко, Андрій             ДЮСШ-6(1)           21:00 















 Ч21  (15) 











 

















                 

















                            

           1301891    Чаус, Михайло                  ЦТК Левандівка       1:00 
           1301817    Красавін, Никита               Червоноград          3:00 
           1301820    Багрій, Олег                   ДЮСШ №9(1)           5:00 
           1301815    Степований, Микола             Червоноград          7:00 
           1301827    Пажух, Ярослав                 ДЮСШ-6(1)            9:00 
           1301814    Николаюк, Володимир            Червоноград         11:00 
           1301878    Васько, Павло                  ДЮСШ Надія          13:00 
           1301892    Гулядик, Сергій                Особисто            15:00 
           1301818    Матвійчук, Володимир           Червоноград         17:00 
           1301803    Карабаник, Юрій                ТКЦ Княжий          19:00 
            502259    Валявка, Володимир             Кардинал            21:00 
           1006058    Дудич, Андрій                  ДЮСШ-6(1)           23:00 
            224951    Фридрих, Ярослав               ДЮСШ №9(1)          25:00 
           1006047    Грицай, Нестор                 ДЮСШ-6(1)           27:00 
           1301881    Скрипка, Олександр             Наш Клуб            29:00