зелений стадіон 2012 Чт 17.05.2012 22:41
Start list Стрийськийи парк created by MT2003 © Stephan Krдmer 2007









    Stno     Chip     Name                    Course Club                Start 














  A  (26)  











 

















3.5 km  0 m   20 

















                            

           1301801    Денисевич Віталій       A      ДЮСШ №9(1)           1:00 
           2111974    Чепіль Роман            A      особисто             2:00 
                      Vacant                  A      Vacant               3:00 
           1301817    Хопта Роман             A      ЛОЦКЕТУМ             4:00 
           1301897    Дудич Андрій            A      ДЮСШ-6(1)            5:00 
           1301881    Гощицький Володимир     A      ЛОЦКЕТУМ             6:00 
           1301802    Багрій Олег             A      ДЮСШ №9(1)           7:00 
           1300894    Васько Павло            A      Орієнт               8:00 
           1301805    Чаус Михайло М.         A      Дозвілля             9:00 
           1006043    Штик Соломія            A      ДЮСШ-6(1)           10:00 
            502258    Літвінова Настя         A      ЛОЦКЕТУМ            11:00 
            224958    Стисло Ольга            A      ДЮСШ №9(1)          12:00 
           1006048    Шпік Володимир          A      ДЮСШ-6(2)           13:00 
           1301845    Красавін Никита         A      Червоноград         14:00 
           1301849    Ільків Володимир        A      особисто            15:00 
                      Vacant                  A      Vacant              16:00 
           1300893    Вороніна Настя          A      Орієнт              17:00 
           1301841    Валявка Володимир       A      Кардинал            18:00 
            224952    Багрій Назар            A      ДЮСШ №9(1)          19:00 
           1301821    Шутяк Руслана           A      Орієнт              20:00 
            224951    Фридрих Ярослав         A      ДЮСШ №9(1)          21:00 
           1300891    Зозуля Оксана           A      Орієнт              22:00 
           1301818    Хіменес Христина        A      ЛОЦКЕТУМ            23:00 
           1301820    Лятамбор Олександр      A      Орієнт              24:00 
           1301843    Николаюк Володимир      A      Червоноград         25:00 
           1301807    Давиденко Таня          A      ДЮСШ-6(1)           26:00 















  B  (27)  











 

















2.6 km  0 m   15 

















                            

           1301826    Лавна Надія             В      ТКЦ Княжий           1:00 
                      Vacant                  В      Vacant               2:00 
           1301827    Хом’якова Марія         В      ТКЦ Княжий           3:00 
           1301887    Наугольник Ігор         В      ЛОЦКЕТУМ             4:00 
           1301803    Мамонов Олександр       В      ДЮСШ №9(1)           5:00 
           1301825    Цигилик Юрій            В      ТКЦ Княжий           6:00 
           1301832    Бурда Юрій              В      ДкГ                  7:00 
           1301824    Яцковец Павло           В      ТКЦ Княжий           8:00 
           1301834    Бачинський Віктор       В      ДкГ                  9:00 
           1301838    Коломієць Олександр     В      Новий Розділ        10:00 
           1301823    Яцковец Іван            В      ТКЦ Княжий          11:00 
           1301844    Степований Микола       В      Червоноград         12:00 
           1301848    Гулядик Сергій          В      особисто            13:00 
           1301829    Ключка Марія            В      ТКЦ Княжий          14:00 
           1301833    Турковська Оля          В      ДкГ                 15:00 
           1301830    Березок Оксана          В      ТКЦ Княжий          16:00 
           1301806    Чаус Тарас              В      Дозвілля            17:00 
                      Vacant                  В      Vacant              18:00 
           1301839    Клим Володимир          В      Новий Розділ        19:00 
           1301804    Рихтик Марта            В      ДЮСШ №9(1)          20:00 
           1006058    Грудецький Євген        В      ДЮСШ-6(2)           21:00 
           1301822    Карабаник Юра           В      ТКЦ Княжий          22:00 
           1301847    Кумар Роман             В      Червоноград         23:00 
           1301840    Васюта Володимир        В      Васюта              24:00 
           1301846    Матвійчук Володимир     В      Червоноград         25:00 
           1301842    Денисенко Тамара        В      Кардинал            26:00 
           1301814    Пенчук Андрій           В      ЛОЦКЕТУМ            27:00 















  C  (14)  











 

















2.1 km  0 m   10 

















                            

       1   1301831    Глинський Петро         С      ТКЦ Княжий           9:00 
       2              Іванець Аня             С      ДЮСШ №9(2)          10:00 
       3              Вергун Марія            С      ДЮСШ №9(1)          11:00 
       4              Швець Богдан            С      ЦТК Левандівка      12:00 
       5   1301815    Печнчук Марія           С      ЛОЦКЕТУМ            13:00 
       6              Vacant                  С      Vacant              14:00 
       7              Звольська Настя         С      ЦТК Левандівка      15:00 
       8              Урсул Зеновій           С      Урсул               16:00 
       9              Скоромнікова Божена     С      ДЮСШ №9(2)          17:00 
      10              Маковський Роман        С      ЦТК Левандівка      18:00 
      11              Урсул Марія             С      Урсул               19:00 
      12              Жовнір Дмитро           С      Новий Розділ        20:00 
      13              Урсул Людмила           С      Урсул               21:00 
      14   1301835    Добжанський Володимир   С      ДкГ                 22:00 















  D  (25)  











 

















1.4 km  0 m   6 C

















                            

      21              Керницький Роман        D      ДкГ                  1:00 
      22              Vacant                  D      Vacant               2:00 
      23              Вергун Андрій           D      ДЮСШ №9(2)           3:00 
      24              Багінська Вікторія      D      ДкГ                  4:00 
      25              Юник Леся               D      ДЮСШ №9(2)           5:00 
      26              Гладяк Христина         D      ДкГ                  6:00 
      27              Миколюк Олександр       D      ДЮСШ №9(1)           7:00 
      28              Савка Назар             D      ТКЦ Княжий           8:00 
      29              Бордун Роман            D      Дозвілля             9:00 
      30              Артимчук Аня            D      ДЮСШ №9(2)          10:00 
      31              Максимець Назар         D      Дозвілля            11:00 
      32              Паламар Володимир       D      ТКЦ Княжий          12:00 
      33              Марод Діана             D      ДкГ                 13:00 
      34              Дідич Орися             D      Дідич               14:00 
      35              Гром'як Ірина           D      ДЮСШ №9(1)          15:00 
      36              Vacant                  D      Vacant              16:00 
      37              Яриш Андрій             D      ДЮСШ №9(2)          17:00 
      38              Дідич Дара              D      Дідич               18:00 
      39              Продан Остап            D      ДЮСШ №9(2)          19:00 
      40              Войнович Денис          D      ЦТК Левандівка      20:00 
      41              Голик Таня              D      ДЮСШ №9(2)          21:00 
      42              Токарева Настя          D      ТКЦ Княжий          22:00 
      43              Костюкевич Влад         D      ДЮСШ №9(2)          23:00 
      44              Денисевич Денис         D      ДЮСШ №9(1)          24:00 
      45              Скачков Нікіта          D      ДкГ                 25:00 















 Open  (8) 











 

















0.9 km  0 m   4 C

















                            

     101              Лемцьо Ростислав        Open   Новий Розділ         1:00 
     102              Дідич Уляна             Open   Дідич                2:00 
     103              Коломієць Олександр м.  Open   Новий Розділ         3:00 
     104              Vacant                  Open   Vacant               4:00 
     105              Братина Юрій            Open   Новий Розділ         5:00 
     106              Дідич Богдан            Open   Дідич                6:00 
     107              Клим Анастасія          Open   Новий Розділ         7:00 
     108              Лемцьо Тетяна           Open   Новий Розділ         8:00